بخشدار بندر کیاشهر خطاب به دانش آموزان تصریج کرد: این عزت و افتخار نظام اسلامی ما، مدیون دو نعمت بزرگ اسلام و رهبری فرزانه است، ما باید قدردان این دو نعمت باشیم و بدانیم که تا زمانی که رهرو راه اسلام و پشتیبان خوبی برای رهبری باشیم هیچ گزندی از هیچ سویی به کشور و انقلاب ما وارد نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت حاجی پور در آئین نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه بنت‌الهدی صدر بندر کیاشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: تقارن ایام فاطمیه با سالگرد پیروزی انقلاب نه تنها از شکوه این روزها کم نمی کند بلکه بیان گر این موضوع است که انقلاب ما نشات گرفته از مکتب فاطمه زهرا (س) می باشد.

وی افزود: دهه فجر جشن ملی ما ایرانیان محسوب می شود و یادآور عزت ملی ما و رهایی از بند استکبار، استثمار و استعمار است.

بخشدار بندر کیاشهر خاطرنشان کرد: همانطور که امام راحل فرمودند انقلاب ما انفجار نور بود، این انقلاب به ما بصیرت، آگاهی و نورانیت بخشید و در پرتو آن نورانیت بوده که ملت بزرگ ایران و دانش آموزان و دانشجویان سال ۱۳۵۷ راه درست را تشخیص دادند و در مسیر و پشت امام عزیزمان حرکت کردند.

حاجی پور با بیان اینکه امروزه ایران اسلامی ما به عنوان یک قدرت بلامنازعه در منطقه و قدرتی بزرگ در دنیا مطرح است، گفت: ایران را به عنوان یک کشور امن و با ثبات می شناسند به گونه ای که ۱ + ۵ یعنی شش کشور قدرتمند در دنیا با ایران سر میز مذاکره می نشینند و یک قرارداد کارشناسی شده بین ایران و شش کشور بزرگ دنیا بسته می شود.

نماینده عالی دولت در بخش بندر کیاشهر افزود: برخی اصل برجام را زیر سوال می برند در حالی که رییس جمهور آمریکا برای برهم زدن و زیر سوال بردن برجام به آب و آتش می زند و حتی اعضای شورای امنیت را در کاخ سفید دعوت کرده و درخواست می کند که به نوعی برجام را از بین ببرند چرا که می دانند برای برجام آنقدر کار کارشناسی انجام شده که به راحتی قابل نادیده گرفتن نیست.

وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب می فرمانید بحث بررسی مجدد برجام امکان پذیر نیست.

بخشدار بندر کیاشهر در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به دانش آموزان تصریج کرد: این عزت و افتخار نظام اسلامی ما، مدیون دو نعمت بزرگ اسلام و رهبری فرزانه است، ما باید قدردان این دو نعمت باشیم و بدانیم که تا زمانی که رهرو راه اسلام و پشتیبان خوبی برای رهبری باشیم هیچ گزندی از هیچ سویی به کشور و انقلاب ما وارد نخواهد شد.

حاجی پور با دعوت از همه مردم به خصوص مردم فهیم، انقلابی و ولایی بندر کیاشهر برای حضور پر شور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: انشالله با حضور پرشور خود باری دیگر به بدخواهان نظام ثابت کنیم که این مردم همواره پشت انقلاب، رهبری، اهداف شهدا و راه امام خواهند بود و ایستادگی خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در بخش بندر کیاشهر ادامه داد: این بزرگی و شکوه انقلاب ما بیش از آن چیزی است که دشمنان در ذهن دارند و انشالله روز به روز بر این عظمت و عزت ملت افزوده خواهد شد.

46

کد خبر 751829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =