فرماندار رودسر با بیان این مطلب که چند شاخص برای انتخاب مدیران در اولویت است افزود : سلامت ، تخصص و همراهی دولت از اولویت هایی است که در انتخاب مدیران از آن بهره می گیرم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری رودسر، علی وارسته بهدانی در نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی و حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان رودسر یکی از وظایف خود را بعنوان نماینده عالی دولت ارتباط و برقراری تعامل با نخبگان ، جوانان ، دانشگاهیان و فعالین عرصه های سیاسی و اجتماعی و .... دانست و افزود: به شفافیت در تمام امور معتقدم و دغدغه ام بعنوان نیروی سیاسی دولت بر اساس و اصول دولت تدبیر و امید است و تمام تلاشم بر این است تا دولت در تمام اهداف اجرایی موفق شود و برای موفقیت های بزرگتر نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم
فرماندار رودسر با اشاره به رعایت پیوستگی در امور افزود : بسترسازی و ریل گذاری مناسبی در دولت یازدهم صورت گرفت که در دولت دوازدهم با ادامه مسیر و رعایت پیوستگی و انسجام می توانیم به نتایج مثبت دست یابیم .
وی با تاکید بر اینکه از نشست با تمام گروههای سیاسی مجوزدار استقبال می کنم افزود : فضای سیاسی حال شهرستان و کل کشور فضایی آزاد بوده که در آن هر فرد یا گروهی که همسو با اهداف نظام و قانون باشد می تواند مواضع خود را بیان کند و تاکنون نیز عملکرد دولت حاکی از حفظ و صیانت این مهم بوده است .
فرماندار رودسر افزود : کنشگران سیاسی موظفند ارتباطات اجتماعی خود را تقویت بخشند و انتظار می رود صرفا در انتخابات فعالیت خود را علنی نکنند بلکه حضورشان را در عرصه های مختلف و مناسبت های مذهبی و ملی به ثبت برسانند .
وارسته با بیان این مطلب که چند شاخص برای انتخاب مدیران در اولویت است افزود : سلامت ، تخصص و همراهی دولت از اولویت هایی است که در انتخاب مدیران از آن بهره می گیرم .
وی ادامه داد : یکی از دغدغه های جدی در شهرستان ، انتخاب بخشدار چابکسر بود که پیگیری های زیادی هم در تسریع روند انتخاب صورت گرفت و یکی از آیتم های مهم دیگر انتخاب افراد از بدنه وزارت کشور بود که بدرستی انجام پذیرفت .
وی اظهار داشت : بعنوان عنصر دولت نمی توانم به خود بقبولانم که نیرویی که سابقه اش در مخالفت با دولت مشخص است را استفاده نمایم و تک تک نیروهایی که برای جایگاههای مدیریتی انتخاب می شوند با حساسیت های گزینشی و در راستای اعتقاد به دولت انجام می گیرد .
نماینده عالی دولت در این نشست با تاکید براینکه تعامل درست و اصولی ما را به نتیجه می رساند افزود : بهترین روش اداره جامعه استفاده از اندیشه های مختلف در کنار یکدیگر است و جزیره ای عمل کردن ما را از هدف دور می کند .
وارسته با تاکید بر اینکه نظر یک حزب نظر مردم عادی نیست افزود : از همه دست اندرکاران فعال سیاسی شهرستان که دلشان برای عزت و سرافرازی این نظام و شعائر و راهبردهای انقلاب می تپد درخواست می کنم در چارچوب اهداف عالیه نظام و خط مشی تعریف شده قانون اساسی در سرنوشت این شهرستان بالطبع استان و کشور با تعامل با همه جریان ها تاثیرگذار باشند و احزاب باید برای ماندگاری برنامه ارائه کرده و آینده را ترسیم کنند ، احزاب واسطه بین حکومت و مردم هستند .
وارسته با اشاره به اینکه آمار مشارکتهای اجتماعی مردم بنوعی بازخورد فعالیت فعالان سیاسی بوده است افزود : مردم انتظار دارند برنامه های احزاب را گوش دهند ، فضای کنونی دولت برای هرگونه فعالیت سیاسی آماده بوده و اگر مسئولین و دولتمردان توسط فعالان سیاسی حمایت و پشتیبانی نشوند کار پیش نخواهد رفت .
فرماندار رودسر با مهم و مثبت ارزیابی کردن نشست های هم اندیشی با فعالان سیاسی و اجتماعی برای بهره گیری از افکار و ایده های آنان در برنامه ریزی ها و سیاست های کلان دولت بر استمرار این نشست ها تاکید کرد .
نماینده عالی دولت در رودسر با تاکید بر اطلاع رسانی درست و بموقع عملکرد دولت افزود : به اذعان تمام نیروهای سیاسی گیلان در بخش اطلاع رسانی نسبت به گذشته تفاوت هایی احساس می شود و معتقدم با برگزاری نشست های تخصصی مختلف و استفاده از اندیشه های تاثیرگزار می توانیم عملکرد و اقدامات دولت را چه در سطح شهرستان وچه در سطح کلان بیش از پیش بدرستی انعکاس دهیم .
وی با تاکید بر اینکه از ضرورت های امروز جامعه ، تعامل و ارتباط با نسل جوان است افزود : معتقدم باید با جوانان گفتگو و تعامل بیشتری داشته باشیم و صرفا در مواقع نیاز از آنان استفاده نکنیم بلکه در تمام مواقع از خلاقیت ، پویایی و اندیشه ناب آنان در موارد مختلف کاری بهره ببریم.
وی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در گذشته اظهار کرد : در حوزه سرمایه گذاری و استفاده از سرمایه گذاران باید اهتمام ویژه ای داشته باشیم و از این نشست ها و گفتگوها خروجی موثری دریافت نماییم .
وی اظهار کرد : گردشگری یکی از اولویت های اصلی در برنامه های استاندار گیلان است که این آیتم در کنار مولفه کشاورزی بعنوان مکمل و لازم و ملزوم یکدیگر هستند اما گردشگری امری زودبازده است که می تواند ما را سریعتر به اهداف اصلی برساند و با اهمیت بخشیدن به بحث گردشگری این روند تسریع می یابد.
فرماندار رودسر با اشاره به بسترسازی ها در حوزه گردشگری افزود : سه ویژگی سنجش وضعیت ، امکانات و نیروی انسانی از اقداماتی است که در حوزه گردشگری با تاکیدات استاندار محترم باید مدنظر قرار گیرد و مدیران موظفند در اجرای این طرح حول محور این سه بخش اقدام لازم را انجام نمایند .
فرماندار رودسر با تاکید بر اینکه اختیاراتم را بدرستی پیگیری می کنم تا در مقام پاسخگویی به آن برآیم افزود : چارچوب کاری ام را بر اساس اصول دولت تدبیر و امید حفظ نمودم و بر همان اساس حرکت می کنم.
وی افزود : رویه کاریم اثباتی است و براساس ظرفیت ها حرکت می کنم و معتقدم اگر کسی ظرفیت ها را شناسایی کند و برآن اساس گام بردارد تغییرات خوبی حاصل می شود.
وی در پایان سخنان خود رضایتمندی مردم را از اولویت های اصلی مدیریتی خود دانست و افزود : مدیران در راستای نیازسنجی و شناسایی نیازهای مردم برآیند تا با برنامه ریزی های کوتاه مدت و میان مدت نسبت به رفع آن برآییم .
گفتنی است در این نشست تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان رودسر با طرح مسائل و مشکلات جامعه، نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود خدمات دولت به مردم و روستاییان، بکارگیری فعالان سیاسی همسو با دولت در پست های مدیریتی با ضرورت انسجام میان حامیان مردمی و دولت پرداختند.

 

48

کد خبر 755999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =