طی حکمی از سوی باب الله زارع رئیس هیأت تیراندازی استان گیلان حجت حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر سرپرست هیأت تیراندازی شهرستان آستانه‌اشرفیه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم اعطای حکم سرپرست هیات تیراندازی شهرستان ضمن اظهار رضایتمندی از انتخاب حجت حاجی پور به سمت سرپرست هیأت تیراندازی شهرستان، به برگزاری المپیادهای ورزشی طی دو هفته گذشته در شهرستان اشاره کرد و گفت: کاری که در شهرستان به سرانجام می‌رسد درگیر کردن همه ادارات در اموری است که مشارکت همگانی را می‌طلبد.

مهندس رحیم حیدری با شاره به تحت پوشش قرار دادن طیف وسیعی از جوانان و نوجوانان در المپیاد شهرستانی افزود: رشته‌های مختلف ورزشی و گروه های شرکت‌کننده باعث شد که بخشی از نشاط به جامعه ما از طریق ورزش انتقال یابد و این شهرستان دارای استعدادهای مختلفی است و در صورت هدایت به مقصد خواهیم رسید.

فرماندار آستانه اشرفیه رشته تیراندازی را از رشته‌های مورد تأکید اسلام نام برد و اظهار کرد: باید به‌جای اینکه نوجوان و جوان ما با تفنگ بادی به شکار پرندگان کوچک بپردازد درجایی که برایش فراهم‌شده است می‌تواند ضمن پر کردن اوقات فراغت، استعدادهای خود را ظهور و بروز دهد و تا عرصه ملی و بین‌المللی رشد کنند.

46

 

کد خبر 756136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =