ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران افزایش قیمت بلیط مترو را نامتعارف و غیرعادی دانست.

در جریان بررسی قیمت‌های جدید بلیت مترو در شورای شهر تهران، احمد مسجد جامعی به عنوان مخالف گفت: ‌این افزایش قیمت نامتعارف و غیرعادی است.

وی با اشاره به افزایش قیمت بلیت متروی حومه - تهران از 800 تومان به 2 هزار تومان گفت: این میزان افزایش قیمت روی ساکنان حومه تهران فشار می‌آورد فراموش نکنیم، بیشتر این افراد ساکنان خود تهران بودند که به علت قیمت بالای مسکن به حومه کوچ کردند و شما در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک قیمت بلیط را نسبت به لایحه شهرداری بیشتر افزایش داده‌اید.

این عضو شورای شهر در ادامه با اشاره به تبصره‌های این لایحه اظهار کرد: باید مناسبات نیز در نظر گرفته است نمایشگاه کتاب یکی از بزرگترین اتفاقات فرهنگی در سطح ملی است و باید همچون سال‌های گذشته تخفیف ویژه‌ای برای اساتید و دانشجویان و ... برای حضور در نمایشگاه اتخاذ شود.

لازم به ذکر است بر اساس لایحه شورای شهر قیمت بلیط تک سفره مترو از 800 تومان به هزار تومان افزایش یافت و قیمت بلیت تک سفره حومه به تهران 2 هزار تومان و تک سفره فرودگاه امام به تهران به 10 هزار تومان افزایش یافت البته نرخ بلیت مترو در صحن به تصویب نرسیده و در دستور جلسه بعدی شورا قرار گرفت.

۴۷۲۳۷

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 758525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =