تعامل بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت نویدبخش روزهایی خوب برای آینده گیلان است | عکس خبر

استاندار گیلان در حاشیه نشست با مجمع نمایندگان استان گفت: خوشبختانه زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد و این موضوع نویدبخش روزهایی خوب برای آینده گیلان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دکتر مصطفی سالاری در حاشیه این نشست در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: در این جلسه مدیران سازمان‌های آب منطقه‌ای، جهاد کشاورزی و گردشگری استان به ارائه گزارش پرداخته، موانع مختلف موردبررسی قرارگرفته و تصمیمات مناسبی اتخاذ شد.

وی با اشاره به موضوع کشاورزی به‌عنوان مطالبه عمده روستائیان استان، ابراز امیدواری کرد سال زراعی پیش رو به‌خوبی طی شود.

استاندار گیلان بابیان اینکه مردم، ارتباط با مسئولین شهرستانی ذی‌ربط را به‌طور مستمر مدنظر داشته باشند، خاطرنشان کرد: موارد مختلف از طریق فرمانداران به مردم منتقل خواهد شد.

دکتر سالاری در بخش دیگری از سخنانش، مجمع نمایندگان را بازوان دولت در استان‌ها برشمرد و ابراز داشت: خوشبختانه زمینه همکاری و تعامل خوبی بین مجمع نمایندگان و بدنه اجرایی دولت در استان وجود دارد و این موضوع نویدبخش روزهایی خوب برای آینده گیلان است.

وی در پایان سخنانش با اشاره به لزوم تداوم همدلی و همکاری موجود در استان، ابراز امیدواری کرد فضای موجود در استان بتواند زمینه را برای برداشتن گام‌های بلندتر در راستای تحقق اشتغال پایدار و رفع مشکلات اقتصادی مردم که مجموعاً به توسعه استان منجر می‌شود، فراهم کند.

کوچکی نژاد: هزار فرصت شغلی جدید در گیلان ایجاد می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز با اشاره به ارائه گزارش از عملکرد و شرایط موجود از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای و مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری استان در این نشست، گفت:برای استفاده بهینه از منابع آب کشاورزی باید لایروبی انهار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش بهره‌وری جدی گرفت .

جبار کوچکی نژاد، با تأکید بر تعامل مناسب استاندار و مجموعه مدیریتی ایشان با مجمع نمایندگان استان در خانه ملت گفت: با توجه به نیاز مدیریت آب استان به استفاده از بیل مکانیکی برای لایروبی انهار ، با دستور مستقیم استاندار قرار شد برای اجاره هر تعداد بیل مکانیکی که نیاز است، اعتبار لازم تخصیص یابد.

او همچنین با اشاره در پیش بودن تعطیلات نوروز و ورود گردشگران و میهمانان نوروزی به گیلان، گفت : امسال ۷۲ طرح گردشگری با هزینه و سرمایه‌گذاری بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان در پایگاه اینترنتی بهین یاب ثبت شد که با ساخت و اجرای آن هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

46

کد خبر 759360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =