ایسنا نوشت: نیویورک تایمز گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا از رئیس دفترش خواسته است تا دختر و دامادش را متقاعد کند تا از کاخ سفید بروند.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو منبع مطلع از دیدگاه‌های دونالد ترامپ گزارش داد، پس از کاهش رتبه مجوز امنیتی جارد کوشنر و انتشار گزارشی مبنی بر اینکه مقام‌هایی از چهار کشور مذاکراتی درباره نحوه نفوذ بر او داشتند، رئیس‌جمهوری آمریکا از دامادش ناامید شد.

نیویورک تایمز گزارش داد، اما ترامپ به کوشنر، داماد و مشاور ارشدش و ایوانکا ترامپ، دخترش گفت که آنها باید در سمت‌هایشان بمانند.

مشاوران کاخ سفید اما به نیویورک تایمز گفتند، ترامپ گاها تاکید می‌کند که این زوج نباید هرگز به کاخ سفید بیایند و باید از آنجا بروند. به گفته آنها، ترامپ شخصا از ژنرال جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید خواسته است تا جارد و ایوانکا را ترغیب به رفتن از کاخ سفید کند.

کاخ سفید هنوز در رابطه با این گزارش اظهارنظری نکرده است اما سی‌ان‌ان گزارش داد، از زمان ورود جان کلی در ژوئیه گذشته به ساختمان‌های اجرایی کاخ سفید موسوم به بال غربی او به صورت روز افزونی از دست ایوانکا ترامپ ناامید شده است و اصلا هم مشتاق حضور او در سفر اخیر به کره‌جنوبی نبوده است. در مقابل چندین منبع نزدیک به این زوج به نیویورک تایمز گفتند که آنها از دست کلی ناراحتند و او را مخالف همیشگی حضورشان در کاخ سفید می‌دانند.

52310

کد خبر 759572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =