اعتمادآنلاین نوشت: عضو جمنا گفت: «مردم در دوره‌های گذشته انتخابات به افراد نظامی چون محسن رضایی، محمدباقر قالیباف و علی شمخانی رأی ندادند. این نشانه و علامتی برای افراد نظامی است و اگر می‌خواهند نامزد انتخابات شوند این تجربه را مدنظر داشته باشند.»

سیدمحمد حسینی، عضو شورای مرکزی جمنا در واکنش به اظهارنظر برخی اصولگرایان مبنی بر رئیس‌جمهور شدن یک نظامی با یادآوری سرنوشت نامزدی محسن رضایی، محمدباقر قالیباف و علی شمخانی گفت:‌ «اینکه مردم در انتخابات به این افراد اقبال نداشتند خود یک نشانه است؛ بنابراین افرادی که نظامی هستند و قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دارند این مسئله را مدنظر داشته باشند.»

او تصریح کرد: «مردم در دوره‌های گذشته انتخابات به افراد نظامی چون محسن رضایی، محمدباقر قالیباف و علی شمخانی رأی ندادند. این نشانه و علامتی برای افراد نظامی است و اگر می‌خواهند نامزد انتخابات شوند این تجربه را مدنظر داشته باشند که افرادی قبلی با اقبال مردم مواجه نشدند.»

وزیر ارشاد دولت محمود احمدی‌نژاد یادآور شد: «البته نظامیانی داشتیم که نامزد انتخابات مجلس شده و مردم هم به آنان رأی داده‌اند اما تابه‌حال در انتخابات ریاست جمهوری چنین اتفاقی نیفتاده است.»

حسینی در همین حال اضافه کرد: «آنچه برای مردم در هنگام رأی دادن اهمیت دارد این است که یک فرد مقتدر و توانمند رئیس‌جمهور شود و اگر وعده‌ای می‌دهد به آن وعده پایبند بماند. مردم مدیر قوی و قدرتمند می‌خواهند که بتواند با جدیت کار کند و مخصوصاً مشکلات اقتصادی و معیشتی آنان را کاهش دهد.»‌

29214

کد خبر 768569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۷:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
  1 1
  فعلا كه سياسيون و غيرنظامي ها هيچ گلي به سرما نزدند ...دوران سياه شما رو هم خوب يادمونه اقاي حسيني
 • فرزان A1 ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
  0 0
  نظامیان همیشه در سیاست شکست خورده اند و حتماً بازنده خواهند بود. مگر این جا افریقاست یک یک نظامی لباس عوض کند رییس جمهور بشود. اکثر رییس جمهورهای نظامی در جهان با کودتا سر کار می ایند و نادر هستند انها که با رای مردمی سرکار می ایند مثل ژنرال آیزنهاور در امریکا. رییس جمهور باید مدیر قوی باشد ومدیریت بلد باشد شاید یک رییس جمهور اقتصاد دان خیلی بهتر باشد . اگر رییس جمهوری مویر موفقی باشد و مشاوران قوی داشته باشد در همه حوزه ها موفقیت نسبی به دست خواهد اورد