ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: چرا حق‌التدریس معلمین تخصیص پیدا نمی‌کند، معلمان حق‌التدریس چرا باید هر شش ماه یک بار حقوق دو ماه خود را بگیرند.

 محمد محمودی شاهنشین در تذکری شفاهی به وزیر ورزش و جوانان،‌ بیان کرد: آقای وزیر در کجای دنیا پروژه‌ای که تنها دو سه میلیارد هزینه دارد پنج سال طول می‌کشد تا کامل شود. این چه فعالیتی است که یک زمین چمن مصنوعی با تعداد محدودیتی سکوی تماشاگران در شهر ملارد به چند بخش تقسیم شده و به پیمانکارهای مختلف سپرده می‌شود و چندین سال طول می‌کشد تا تکمیل شود. خواهشم این است شرکت تجهیز و توسعه امکانات ورزشی تمرکز خود را بر روی پروژه‌های نیمه تمام تمرکز سازد.

وی در تذکری به وزیر کار، گفت: متاسفانه برخلاف قولی که شما در تقویت مراکز تامین اجتماعی در روستاها و شهرها داده بودید قرار بر این بود که تسهیلاتی داده ‌شود تا بخش عمده مشکلات اشتغالزایی حل شود ولی این تسهیلات در پیچ و خم مراکز اداری گیر کرده است و لازم است گزارشی ارائه شود تا در شش ماه گذشته چه تعداد از این تسهیلات استفاده گردد.

محمودی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه، گفت: آقای نوبخت چرا حق‌التدریس معلمین تخصیص پیدا نمی‌کند، معلمان حق‌التدریس چرا باید هر شش ماه یک بار حقوق دو ماه خود را بگیرند. مدارس در شهرستان‌ها با کلاس‌های 45 نفره برگزار شده و بیش از 80 درصد مدارس در حال تخریب هستند حتی تعدادی از این مدارس با سقف‌های چوبی فعال هستند. در جهت بازسازی این مراکز اقدام لازم صورت گیرد.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 768909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =