۰ نفر
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۳
حل مشکلات تاکسی داران

جلسه کمیسیون خدمات شهری با موضوع رسیدگی به مشکلات تاکسی داران شهر در محل سالن جلسات شورا و با حضور اعضای کمیسیون خدمات شهری،فتحی بیرانوند مدیرعامل سازمان حمل ونقل وپایانه های شهرداری و بیرانوند نماینده تاکسی داران به ریاست علی ماکنعلی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، اسماعیل رضایی عضو کمیسون خدمات شهری شورای شهر با بیان اینکه تاکسی رانی این روزها بحث مهمی در حوزه شهروندی است اظهار داشت: در حل مشکلات و معضلات تاکسی داران به دنبال نظارت وکنترل دقیق هستیم وتنها قوانین مکتوب نباشند.

رضایی به اهمیت شغل تاکسی داران اشاره کرد و اذعان داشت: با توجه به اینکه تاکسی داران محرم جان و ناموس مردم هستند برای گزینش تاکسی داران،نحوه صدور کارت و تحویل تاکسی باید فیلترینگ خاصی لحاظ کنیم که هرکسی نتواند وارد این کارشود.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد برگزاری کلاس های آموزشی ،توجیهی جهت تکریم و نحوه صحیح برخورد با مسافرین به صورت ماهانه یا سه ماه یکبار را برای رانندگان تاکسی ضروری دانست .

اسماعیل رضایی در پایان خاطرنشان کرد: مشکل اصلی تاکسی داران شهر مسافربران شخصی هستند به نحوی که شاهد هستیم در مسیری که تاکسی ها در ایستگاه هستن مسافربران شخصی اقدام به جابجایی مسافر می کنند.

46

کد خبر 769060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =