مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی از بررسی و حمایت تعداد 50 واحد کارگری در کمیته استانی حمایت از واحدهای مشکل دار لرستان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، علی آشتاب با اشاره به حمایت و رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی و کارگری استان برای تثبیت اشتغال اظهار داشت: در راستای اهداف وزارت متبوع مبنی بر حفظ و صیانت از نیروی کار و اشتغال موجود، یکی از مهمترین رسالت این اداره کل شناسایی بموقع مشکلات واحدهای کارگری و پیگیری بهنگام برای رفع و حمایت از این واحده است.

آشتاب در ادامه افزود: در این راستا در سال 96 تعداد 39 جلسه طرح مشکلات استانی حمایت از واحدهای مشکل دار تشکیل و بیش از 7 هزار 125 فرصت شغلی در استان تثبیت شده است.

وی به احصای واحدهای نیمه فعال و دارای مشکل استان اشاره و تاکید کرد: بایستی با برگزاری جلسات کارشناسی و هدفمند برای فعال شدن این واحدها و ایجاد اشتغال پایدار تلاش کرد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان تخصیص سرمایه در گردش ،استمهال بدهی، بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد وام های بانکی، مالیات و دارایی، طبقه بندی مشاغل، بیمه بیکاری ، معوقات کارگران ، مسائل مشاغل سخت و زیان و آور مشکلات مرتبط با محیط زیست و موضوعات مربوط به شرکت شهرک های صنعتی از مهمترین مسائل این واحد ها عنوان کرده که در سال 96 انجام گرفته است.

46

کد خبر 769985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =