۰ نفر
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان در جلسه بررسی احیای شرکت پارسیلون خرم‌آباد بیان کرد: پس از پیگیری‌های استاندار در سطح ملی و استانی آتیه سازان نسبت به انتخاب مشاور برای بررسی طرح و شروع فعالیت جدید و یا تغییر کاربری آن اقدام کرده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، گودرز امیری ادامه داد: مشاور رسما کار خود را از امروز آغاز کرده و جلسه‌ای تشکیل شد تا دیدگاه‌ها و نظرات مسئولان استان در مورد آینده این کارخانه اعلام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان اظهار داشت: مشاور انتخاب شده باید در مورد وضعیت فعلی کارخانه و ظرفیت‌های موجود، امکان استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات به صورت مجدد و یا امکان اصلاح آنها و برنامه برای آینده پارسیلون اظهار نظر کند.

امیری بیان کرد: در نتیجه قرار شد مشاور ظرف 6 ماه طی مراحل 6 گانه نظرات خود را در مورد پارسیلون به شرکت آتیه‌سازان اعلام کند.

وی گفت: همچنین مقرر شد تا از طریق کنسرسیوم در وهله اول مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی پارسیلون اعم از کارگران، تامین اجتماعی و سایر دستگاه‌های خدمات رسان تعیین تکلیف شوند تا بتوان در مورد آینده کارخانه اقدامات لازم را بدون مانع انجام داد.

 

46

کد خبر 771774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =