ایسنا نوشت: وزیر آموزش ژاپن امروز (چهارشنبه) به خاطر استفاده از یک اتومبیل دولتی برای دیدار از یک باشگاه یوگا عذرخواهی کرد اما ادعاهای مطرح شده مبنی بر ارائه "یوگای خصوصی تحریک‌آمیز" در این مرکز را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، هفته‌نامه "شوکان بونشون" امروز گزارش کرد که یوشیماسا هایاشی، وزیر آموزش ژاپن با یک خودروی دولتی از یک باشگاه یوگا در توکیو دیدار کرده و در این مکان آمورش خصوصی دیده است.

هایاشی به خبرنگاران گفت: برای ایجاد پریشانی در اوضاع پارلمانی متشنج عذرخواهی می‌کنم.

این وزیر با اشاره به رسوایی‌های گوناگون اعضای کابینه در هفته‌های اخیر اظهار کرد: از آن‌جا که دولت با انتقادات شدیدی روبه‌رو است، با رفتار منضبط‌تری به جامعه خدمت خواهم کرد.

هایاشی تصریح کرد: باید مرزی میان حدود اجتماعی و شخصی قائل می‌شدم.

به گفته رسانه‌های محلی، وزرا اجازه دارند برای فعالیت‌های شخصی خود در سطح جامعه از خودروهای دولتی استفاده کنند.

هفته‌نامه "شوکان بونشون" این باشگاه یوگا را یک "باشگاه یوگای خصوص تحریک‌آمیر" توصیف کرد که از جانب یک بازیگر سابق پورن مدیریت می‌شود و تدریس خصوصی و ماساژ در آن صورت می‌گیرد.

هایاشی اما اذعان داشت که برای ارتقا سلامت خود در کلاس‌های "متداول یوگا" شرکت می‌کند.

مدیر این باشگاه بازیگر پورن بودنش را تکذیب کرده و عذرخواهی و تصحیح مطالب را از جانب این هفته‌نامه خواستار شده است.

او اظهار کرد: شدیدا این مطلب را که تصویری ناپسند ارائه می‌دهد،تکذیب می‌کنم و این ادعا با واقعیت در تضاد کامل است.

در پی دو رسوایی به دلیل رابطه خارج از ازدواج و انتقاد از روش وزارت دارایی برای مدیریت ادعاهای مطرح شده در خصوص آزار و اذیت جنسی روزنامه‌نگاران زن از جانب وزیر دارایی ژاپن، حمایت‌ها از دولت شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن با کاهش روبه‌رو شده است.

یک نظرسنجی که با تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد که حدود نیمی از رای دهندگان اکنون از دولت آبه ناراضی و خواستار برکناری تارو آسو، وزیر دارایی ژاپن هستند.


52310

کد خبر 772460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =