مهر نوشت: مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما از انتقال این هنرمند به بیمارستان دیگری خبر داد.

مژگان شهاب فرزند حسین شهاب بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی این هنرمند که چندی پیش به دلیل نارسایی کبدی و کلیوی به بیمارستان منتقل شده بود، گفت: این هنرمند حدود ۴ روز پیش به بیمارستان دیگری به نام محب کوثر منتقل شد چراکه پزشکان بیمارستان قبلی که وی در آن بستری بود، گفتند برای نارسایی کبدی حسین شهاب نمی شود کاری کرد و او باید مرخص شود اما ما ترجیح دادیم در بیمارستان دیگری پزشکان تلاش شان را بکنند. از سوی دیگر این بیمارستان با خانه سینما قرارداد بیمه دارد و به این ترتیب ما وی را به بیمارستان محب کوثر منتقل کردیم.

او افزود: خدا را شکر در این ۴ روزی که پدرم به این بیمارستان منتقل شده دیگر نیازی به دیالیز نداشته است و تنفسش نیز با دستگاه ها انجام نشده، بلکه خودش همه این کارها را انجام داده و قادر به صحبت کردن نیز هست. این را هم باید بگویم که حسین شهاب در حال حاضر در بخش آی سی یو بستری است.

شهاب عنوان کرد: در حال حاضر پزشکان مشغول درمان کلیه های او هستند تا دیگر نیازی به دیالیز نباشد از سوی دیگر برای ما مهم است که فعل و انفعلاتی انجام شود تا کبد او را با دارو حفظ کنند.

او در پایان گفت: در این مدت محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی و دست اندرکاران خانه سینما بسیار به ما کمک کردند و پیگیر احوالات پدرم بودند. ضمن اینکه پرویز پرستویی بازیگر سینما هم بسیار جویای احوال او است و تاکنون چندین بار به ما زنگ زده و باعث دلگرمی ما شده است.

57243

 

 

کد خبر 775086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =