بازی روز گذشته ایران و اسپانیا در چارچوب مسابقات جام جهانی روسیه بازخوردهای متعددی را داشته است.

به گزارش خبرآنلاین، بخش زیادی از این بازخوردهای مثبت به بازی روز گذشته بازیکنان تیم ایران در بستر شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت و در جالب‌ترین آنها گری لوئیس هماهنگ‌کننده سابق دفتر سازمان ملل در ایران به تمجید از بازیکنان ایران پرداخت و خود را در بازی دیشب طرفدار ایران خواند. او دیشب پس از بازی ایران و اسپانیا در صفحه شخصی خود در توییتر با استفاده از زبان فارسی نوشت:« بازی بسیار عالی بود ... خیلی لذت بردم. اصلا نباید فکر‌ کنیم که بازی را باختیم. یک - هیچ به تیمی اسپانیا باختن اصلا نا امید کننده نیست. منتظر باز پرتغال هستیم. #تیم_ملی #ایران »

توییت‌های او به صراحت نشان می‌دهد گری لوییس و همسرش الیزابت هنوز دل‌شان در ایران است. تا جایی که بعد از برد شیرین ایران در مقابل مراکش در توییتی نوشت:«من و همسرم الیزابت چقدر دوست داشتیم امشب در خیابان #ولیعصر باشیم. صدای بوق ماشین ها را میتوانیم در #نایروبی بشنویم»

لوئیس آبان‌ماه سال گذشته ماموریت‌ش در ایران به پایان رسید و برای انجام مسئولیت جدید به نایروبی پایتخت کنیا رفت. تلاش‌های او در ایران برای نجات دریاچه ارومیه، علاقه او به فرهنگ ایرانی و رابطه خوب او با دیپلمات‌های ایرانی از جمله محمد جواد ظریف در خاطر مخاطبان ایرانی مانده است.

۴۲۴۲

کد خبر 785152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =