با حضور معاون اول رئیس جمهور بزرگترین مجموعه تفریحی و گردشگری آکواریوم و باغ خزندگان ایران با سرمایه گذاری 30 میلیون یورویی خارجی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین گیلان، با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، دکتر سالاری استاندار گیلان و جمعی از مقامات کشوری و استانی بزرگ‌ترین طرح سرمایه‌گذاری خارجی مناطق آزاد ایران در حوزه گردشگری با صرف هزینه ۳۰ میلیون یورو در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.

براین اساس بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی و گردشگری آکواریوم و باغ خزندگان ایران در زیربنایی به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع و در چهار طبقه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ترکیه‌ای، در محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی به‌صورت رسمی افتتاح شد تا زیرساخت دیگری در حوزه صنعت گردشگری استان گیلان تکمیل شود و با افزایش حضور گردشگران داخلی و خارجی زمینه اشتغال بیشتر فراهم گردد.

مجموعه تفریحی و گردشگری آکواریوم و باغ خزندگان شامل بزرگ‌ترین تونل آکواریوم کشور به طول ۴۰ متر و باغ خزندگان کشور، شهربازی سرپوشیده، بولینگ، سینمای چندبعدی، سوئیت‌های اقامتی و بخش‌های تجاری و خدماتی با اشتغال‌زایی مستقیم ۱۲۰ نفر می‌باشد.

46

کد خبر 786132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =