۱۸ نفر
۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
اینترنتی، نوبت اهدای خون بگیرید

مدیرکل برنامه‌ریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه تکریم اهداکنندگان همواره یکی از دغدغههای سازمان انتقال خون بوده است، گفت: خوشبختانه امکان نوبت دهی اینترنتی با هدف مدیریت بهینه حضور داوطلبان اهدای خون در مراکز اهدای خون فراهم شده است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، عباس صداقت با اعلام این مطلب، گفت: سامانه نوبت دهی اینترنتی اهدای خون موجب افزایش رضایتمندی اهداکنندگان در راستای طرح تحول نظام سلامت و همسو با گسترش دولت الکترونیک است.

او گفت: سامانه «نوبت دهی اینترنتی اهدای خون» از مهرماه سال گذشته بر روی پرتال رسمی سازمان انتقال خون در دسترس عموم قرار گرفت و از این پس اهداکنندگان میتوانند با مراجعه به پرتال سازمان انتقال خون یا آدرس اینترنتی nobatdehi.ibto.ir به ثبت نام و دریافت نوبت اینترنتی جهت اهدای خون اقدام کنند.

مدیرکل برنامهریزی جذب و نگهداری اهداکنندگان سازمان انتقال خون ایران، گفت: سامانه نوبت دهی اینترنتی اهدای خون برای افرادی که با هر نیت اقدام به نذر خون کردهاند، این فرصت را فراهم میآورد تا در تمامی ایام سال و در فرصتهای مناسب و به دور از ازدحام ایجاد شده در مناسبتهای مذهبی، از طریق ثبت نام در این سامانه و اخذ نوبت، با آرامش بیشتر خون خود را به هم نوعان خود اهدا کنند.

به گفته صداقت، در راستای تکریم بیشتر اهداکنندگان خون، افرادی که با نوبت اینترنتی به مراکز اهدای خون مراجعه کنند، بدون نوبت و معطلی پذیرش میشوند.

۴۲۲۳۸

کد خبر 786784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =