ایران نوشت: دو برادر که پسر عمه شان را بعد از خواستگاری از خواهرشان به رگبار بسته بودند محاکمه شدند.

رسیدگی به این پرونده از دو سال پیش به‌دنبال تیراندازی مرگباری در محله پیشوای ورامین شروع شد.در این حادثه هولناک پسر جوانی به‌نام وحید در اثر شلیک گلوله جان باخت و خیلی زود بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و با دستور وی جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.

کارآگاهان در تحقیقات جنایی دریافتند عاملان این رگبار خونین دو برادر و پسردایی‌های مقتول هستند. محسن ونیما بلافاصله دستگیر شدند وپس از اعتراف به جنایت هولناکی که مرتکب شده بودند صبح دیروز برای محاکمه از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری منتقل شدند.

در آغاز جلسه اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند وخواستار قصاص دو برادر شدند.

سپس دو برادر به ترتیب پای میز محاکمه ایستادند ودر شرح ماجرا گفتند: حدود هشت ماه قبل از این حادثه با پسرعمه مان که خواستگار خواهرمان هم بود یک مشاجره لفظی شدید داشتیم. همین موضوع باعث کینه شد. به طوری که وقتی به خواستگاری آمد مراسم به هم خورد. همین موضوع کینه را بیشتر کرد و سرانجام او را کشتیم.

محسن برادر بزرگتر به قاضی گفت من قاتل هستم. این در حالی بود که نیما نیز به قتل اعتراف کرد و مدعی شد او قاتل اصلی است.بدین ترتیب هر دو برادر هرکدام خود را عامل اصلی جنایت معرفی کردند و در نهایت قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

23302

کد خبر 788534

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
    12 0
    تيتر زديد به گردن هم انداختن؟ واقعا؟ سواد نداريد؟ بايد مينوشتيد هردو به گردن گرفتن واقعا كه