بهره‌برداری کامل از پست ۴ بروجرد / هدف اول شرکت برق جلب حداکثری رضایت‌مندی مردم

مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: با احداث خط 4 مداره بهره برداری کامل از ظرفیت پست 4 بروجرد میسر گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت در این خصوص اظهار داشت: هدف اول ما جلب حداکثری رضایت مندی مردم و افزایش کیفیت انرژی تحویلی به مشترکین عزیز است.

مدیرعامل برق لرستان گفت: احداث خط 4 مداره و بهره برداری از تمامیت پتانسیل پست 4 بروجرد با اهداف متعالی در دستور کار قرار گرفت.

 خودنیا رفع ضعف ولتاژ بخشی از شهر بروجرد، کاهش میزان خاموشی ها و کاهش تلفات از جمله اهداف تعیین شده در این پروژه را برشمرد و ابراز داشت: برای اجرا و اتمام این پروژه مبلغ 900 میلیون تومان هزینه برآورد شده بود که علیرغم مشکلات مالی شرکت های توزیع برق در سطح کشور بخاطر وظیفه تأمین برق مطمئن و مطلوب برای مشترکین این مهم استارت خورد و مراحل پایانی کار در حال اجرا است.

وی اظهار داشت: پایداری شبکه های توزیع و خدمات رسانی مطلوب ، افزایش کیفیت و تقویت راندمان توزیع و تحویل انرژی همواره بعنوان یک اصل برای ما بوده و اعتقاد داریم چنانچه مردم از لحاظ انرژی برق مشکلی نداشته باشند وظیفه خود را بخوبی انجام داده ایم.

مهندس خودنیا جمع آوری شبکه های قدیمی ، جابجایی و انتقالی بار و کاهش بار مصرفی پست های 1 و 2 بروجرد و همچنین فیدرهای قدیمی را از مزیت های احداث خط 4 مداره فوق الذکر بیان کرد و گفت در آینده ی خیلی نزدیک این پروژه به بهره برداری می رسد و قطعأ مردم عزیز بروجرد نتیجه این اقدام مهم را خواهند دید.

در ادامه مهندس محمدعلی خسروی مدیریت توزیع برق شهرستان بروجرد به بیان مشخصات و اقدامات انجام شده در رابطه با احداث خط 4 مداره بروجرد پرداخت و گفت: این پروژه، برق مطمئن بیش از بیست هزار مشترک را در جنوب و جنوب غرب شهر بروجرد تأمین می کند.

  خسروی اظهار داشت: احداث خط 4 مداره از پست 4 بروجرد باعث جابجایی و انتقال بار فیدرهای مدرس، معلم، بهار در محدوده ی مدیریت توزیع برق 2 بروجرد و فیدرهای سیلو، ترمینال شرق، و شهیدی در محدوده ی توزیع برق یک بروجرد گردیده و با توزیع 17 مگاوات انرژی از خطوط جدیدالاحداث نقطه عطفی در حل مشکلات و کاهش خاموشی ها، رفع ضعف ولتاژ مناطق و نیز کاهش تلفات می باشد.

وی احداث 3 کیلومتر شبکه فشار متوسط با کابل فاصله دار حد فاصل پست 4 تا میدان عشایر و نصب پایه های بتونی طول مسیر را به ارزش دو میلیارد ریال از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه دانست و ابراز داشت: کاهش بار پست های 1 و 2 بروجرد از دغدغه های کاری ما بود که با مساعدت و حمایت مدیرعامل شرکت، خوشبختانه این پروژه اجرایی گردید.

خسروی افزود پیش از این، پست 4 بروجرد فقط چهار خط خروجی داشت که از ظرفیت کامل پست بهره برداری نمی شد و با احداث خط 4 مداره جدید می توان گفت از ظرفیت آن بطور کامل استفاده می شود و بیست هزار مشترک که بطور اخص در نتیجه ضعف ولتاژ مشکلات فراوانی داشتند مشکل آنان برطرف می گردد.

46

کد خبر 793002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =