۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲

بر فرض که تماشاگر تحریک شده و فحش داده باشد، شما چرا آن‌ها را بیشتر تحریک می‌کنید؟ اصلاً به چه حقی فضای استقلال را امنیتی می‌کنید؟ شما را برای مدیریت در استقلال آورده‌اند یا برای شناسایی مخالفان؟

رفتاری که از سرپرست جدید استقلال دیدیم، بدترین رفتار ممکن از جانب یک مدیر بود... فتحی که به خاطر سابقه فوتبالی‌اش تصور می‌کردیم از جنس مدیریت فوتبال و یا حداقل آشنا به خواسته‌های فوتبال‌دوستان باشد، به جای آن‌که بعد از شنیدن صدای اعتراض هواداران استقلال، به آرامش آن‌ها فکر کند، زبان به تهدید گشود و گفت: «با کسانی که علیه وزیر ورزش شعار دادند، برخورد می‌کنیم!»

از این بدتر، فیلم گرفتن از تماشاگران استقلال بود. واقعاً خجالت‌آور است... بر فرض که تماشاگر تحریک شده و فحش داده باشد، شما چرا آن‌ها را بیشتر تحریک می‌کنید؟ اصلاً به چه حقی فضای استقلال را امنیتی می‌کنید؟ شما را برای مدیریت در استقلال آورده‌اند یا برای شناسایی مخالفان؟ چرا کاری می‌کنید هنوز نیامده هواداران استقلال و اهالی فوتبال از شما قطع امید کنند؟ این درست که شما حکم‌تان را از وزیر گرفته‌اید، اما حکم نگرفته‌اید که علیه مردم باشید!

وقتی قرار است برای مردم کار کنی، باید خاک پای مردم باشی... بلد نیستی، به سلامت آقای فتحی... بعید می‌دانیم وزیر ورزش هم از مدیران استقلال و مدیرانی که به آن‌ها حکم داده، توقع داشته باشد جایگاه خود را تا سطح تلاش برای شناسایی مخالفان وزارت پایین بیاورند.

* این یادداشت در ستون حرف‌آخر یک‌شنبه ۷ مرداد روزنامه خبرورزشی چاپ شده است.

کد خبر 793191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =