«کارلوس کی‌روش» در هیچ‌کدام از مطالب منتشر شده به نقل از خود او اشاره‌ای به امضای قراردادش نکرده، این نکته نشان می‌دهد تیم ملی ایران هنوز سرمربی ندارد.

کمتر از 6 ماه دیگر تیم ملی ایران باید برای جام ملت های آسیا که در امارات برگزار می شود بار سفر ببندد.

سوالی که ذهن ما را مشغول می کند و قطعا یکی از دلمشغولی های شماست اما این است؛ سرمربی تیم ملی ایران چه کسی است؟

فدراسیون فوتبال ادعا می کند با کی روش پیش از سفر او به لیسبون تمام کرده و هیچ مشکلی برای ادامه کار کارلوس وجود ندارد.

کی روش اما در پیغام هایی که در فضای مجازی منتشر شده شرط های چند گانه ای برای ادامه کار دارد. اگر قرارداد کی روش منعقد شده پس چرا فدراسیون فوتبال رسما اعلام نمی کند با تایید برنامه های کی روش از امروز شروع به کار می کنیم؟

کی روش در هیچ کدام از مطالب منتشر شده به نقل از خود او اما اشاره ای به امضای قراردادش نکرده؛ این نکته نشان می دهد تیم ملی ایران هنوز سرمربی ندارد.

کارلوس کی‌روش

شاید دیگران بگویند همین وضعیت در مورد تیم کره جنوبی صادق است؛ آنها هم مربی ندارند اما اگر قرار است ایران در مسیر غلط دیگران قدم بزند پس توقع قهرمانی در جام ملت های آسیا را چه کنیم؟

قضاوت در این باره آسان نیست اما حس می کنیم توافقی میان کی روش با فدراسیون وجود ندارد و حتی اگر او پیشنهاد فدراسیون را بپذیرد زیر بار یک مسولیت یا یک ماموریت غیر ممکن می رود.

۵ ماه تا شروع جام ملت ها زمان داریم و هنوز هیچ کاری نکرده ایم. قرار است با توقع و انتظار قهرمانی در جام ملت ها به امارات برویم و قبول کردن مسولیت چنین تیمی فقط یک تصمیم شجاعانه نیست!

* نکته: این مطلب در تاریخ ۲۲ مردادماه در سایت روزنامه خبرورزشی منتشر شده است.

کد خبر 796631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =