محمد رضا براری می‌گوید:«مسئولان نباید ورزشکاران را به حال خودشان رها کنند.اگر این اتفاق بیفتد واقعا نمی‌توان هیچ قولی برای بازی‌های المپیک داد چرا که ورزشکار باید روحیه داشته باشد و با روحیه بالا تمرین کند.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یکی از وزنه بردارانی که در ترکیب تیم ملی حضور دارد و انصافا حق اش هم بوده است محمد رضا براری است.ملی پوش دسته 105 کیلوگرم ایران که امیدهای زیادی برای کسب مدال دارد.برای دقایقی با براری حرف زدیم و او از امروز و مسابقه سختی که دارند حرف زد.

*انشاءالله امروز مدال می گیری؟
با وزنه هایی که در تمرینات زده ام شانس زیادی دارم.در این 4-5 ماه اخیر خیلی سفت و سنگین تمرین کرده ام.اگر بتوانم همان وزنه هایی که در تمرینات زده ام را روی تخته بازی های آسیایی هم بزنم می توانم مدال بگیرم.

*تو در مقطعی قبل از بازی های آسیایی می خواستی از دنیای وزنه برداری خداحافظی کنی درست است؟

می خواستم این کار را بکنم.اما حالا برگشته ام و با قدرت می خواهم به کارم ادامه بدهم.می خواهم تا المپیک باشم.

*پس به فکر مدال المپیک هم هستی؟
مدال بدون حمایت نمی شود.چند وقت پیش قرار بود ست های وزنه برداری برای ما بگیرند که نگرفتند.حالا هم که قیمتش چند برابر شده است.مسئولین باید حمایت کنند.خیلی از ورزشکاران از قشر پایین جامعه هستند و از پایه قوی نبوده اند.من با افتخار می گویم که پدرم کارگر بوده.مسئولان نباید ورزشکاران را به حال خودشان رها کنند.شما این تیم وزنه برداری ما را ببینید؟المپین ها و قهرمان های جهان و آسیا کنار هم هستند.برای این تیم از سال 2008 هزینه شده است. باید بگویم اگر حمایت نشود نمی توان هیچ قولی برای المپیک داد.

 

251 41

کد خبر 799626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =