بگوویچ: کیفیت لیگ برتر فوتبال ایران تنزل کرده است

بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان بعد از برد تیمش در هفته سوم لیگ دسته در ارومیه با ابراز تعجب از باخت تیم ایران برابر میانمار در بازی‌های آسیایی گفت: لیگ برتر فوتبال ایران نسبت به گذشته تنزل زیادی کرده است و به نظر می رسد این اتفاق برای قدرت اول آسیا وجهه خوبی نداشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان بعد از پرگل تیمش برابر نود ارومیه گفت: عملکرد قابل قبولی در این دیدار داشتیم و توانستیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم گرچه میتوانستیم گل‌های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم بازی به بازی بهتر می‌شود و امیدواریم با حمایت مسئولین و هواداران تیم، امسال یکی از تیم‌های راه یافته به لیگ برتر باشیم و در این راه باید با رقیبان قدرتمندی چون نماینده خرمشهر، اکسین، مس کرمان، آلومینیوم و ... رقابت کنیم.

وینگو بگوویچ

وی افزود: تیم ارومیه هواداران پرشوری دارد و بعد از مدت‌ها این شهر میزبان چنین سطحی از فوتبال است و امیدواریم این تیم در ادامه نتایج خوبی کسب و مردم و هواداران این تیم خوشحال شوند.

سرمربی گل‌گهر با اشاره به حضور ۱۴ ساله‌اش در فوتبال ایران اظهار کرد: ایران کشوری با سطح بالای فوتبال است ولی متاسفانه کیفیت لیگ برتر نسبت به گذشته بسیار تنزل کرده و شاهد هستیم کیفیت بازی‌ها بسیار پایین بوده و تیم برآمده از آن نیز در آسیا به میانمار می بازد که این اتفاق برای این کشور زشت و وجهه جالبی ندارد.

بگوویچ نبود برنامه ریزی توسط فدراسیون را یکی از عوامل تنزل فوتبال ایران می داند و می گوید: باید برای پیشرفت و بازگشت فوتبال ایران به سطح اول برنامه ریزی بهتری کرد.

بگوویچ در خاتمه گفت: شاید امسال، آخرین سال حضورم در فوتبال ایران باشد.

 

 

46

کد خبر 799909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =