فارس نوشت: رئیس جبهه اعتدال گرایان گفت:‌ رفتار انحصاری حزب اعتدال و توسعه سبب شده که رئیس جمهور در فضای بسیار بسته و انحصارگونه با عملکرد اشتباه اطرافیانش موجب ناامیدی و سرخوردگی مردم شود.

محسن صفرپور، رئیس جبهه اعتدال گرایان با اشاره به سنگربندی حزب اعتدال و توسعه و کارگزاران و سازندگی علیه یکدیگر اظهارداشت: گویا تاریخ در حال تکرار شدن است و ما در هر دوره از انتخابات ریاست جمهوری و در دور دوم آن شاهد این هستیم که رؤسای جمهور به گونه‌ای فارغ از شعارها و تعهداتی که به مردم و طرفداران خود داده‌اند نظام انتخاباتی را دچار سرخوردگی و طرفداران خود را دچار ناامیدی و پشیمانی می‌کنند.

وی افزود: آقای روحانی اخیراً به احزاب و گروه‌های سیاسی توصیه کرده‌اند که مدتی به مرخصی بروند مثل اینکه ایشان خواستگاه خویش را فراموش کرده و تمام رؤسای جمهور که به واسطه حضور و فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی که پشتیبان و حامی ایشان و شعارهایشان بودند و اکنون نیز باید ناظر بر رفتار و عملکرد ایشان باشند چنین بی‌احترامی را داشته‌اند.

صفرپور خاطرنشان کرد: متأسفانه انحصاری که حزب کارگزاران برای آقای هاشمی حزب مشارکت برای آقای خاتمی و فضای بسته‌ای که به این دلیل ایجاد شد و موجب سرخوردگی مردم از رفتار این دولت‌ها شد این‌بار با رفتار انحصاری حزب اعتدال و توسعه نیز سبب شده که رئیس جمهور از مراجع حقوقی، سیاسی و تشکل‌های حامی خود به دور بماند و در فضای بسیار بسته و انحصارگونه با عملکرد اشتباه اطرافیانش موجب ناامیدی و سرخوردگی مردم شود.

رئیس جبهه اعتدال گرایان تأکید کرد: باید به اطرافیان رئیس جمهور دست‌مریزاد گفت، واقعاً این یک هنر است که ظرف مدت کمتر از ۶ ماه محبوبیت ۲۴ میلیونی رئیس جمهور را به کمتر از 40 درصد تقلیل داد. 

وی خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور می‌توانست با استفاده از گروه‌های حزبی و ظرفیت طرفداران خود سرمایه اجتماعی ایجاد شده را با عملکردی صحیح و درست حفظ کرده و در همین جهت گام بردارد.

 

29215

کد خبر 801325

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =