باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وبسایت بیزنس اینسایدر به معرفی خواهر بزرگتر دونالد ترامپ که دیدگاه‌هایی مخالف رئیس‌جمهور آمریکا دارد، پرداخت.

بیزنس اینسایدر در مطلبی نوشت: مردم آمریکا گمان می کنند کل اعضای خانواده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را می شناسند. ایوانکا ترامپ، دختر او، ملانیا ترامپ، همسر او و دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد او تقریبا هر روز در انظار عمومی دیده می شوند.

اما بعضی از مردم ممکن است ندانند که ترامپ دو خواهر بزرگتر به نام های «مرین ترامپ بری» و «الیزابت ترامپ گورو» و یک برادر کوچکتر به نام «رابرت ترامپ» دارد. رئیس جمهور آمریکا یک برادر بزرگتر به نام «فردریک ترامپ» هم داشت که در سال 1981 درگذشت.

«مرین ترامپ بری»، خواهر بزرگتر ترامپ که هم اکنون 81 ساله است، قاضی ارشد و غیرفعال دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکاست. بری دارای مدرک حقوق از دانشگاه هوفسترا است و در سال 1983 بوسیله رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق آمریکا به عنوان قاضی منطقه ای نیوجرسی انتخاب شد. او 16 سال در همین سمت باقی ماند و سپس در سال 1999 «بیل کلینتون»، رئیس جمهور اسبق آمریکا او را برای خدمت در دادگاه استیناف حوزه سوم آمریکا انتخاب کرد.

خواهر ترامپ

گزارش‌ها حاکی از آن است که «مرین ترامپ بری» با دونالد، برادر کوچک خود، بسیار صمیمی است. وی در نخستین مراسم عروسی ترامپ ساقدوش او بود، به ترامپ در مسائل مربوط به رسوایی «میگین کلی»، مجری تلویزیونی شبکه فاکس نیوز مشاوره داد و حتی به همراه دیگر خواهر و برادرانش زمانی که دونالد ترامپ در سال 1993 به پول احتیاج داشت، به او کمک کرد. این در حالی است که رئیس‌جمهور آمریکا پیشتر مسئله کمک مالی خواهرش را تکذیب کرده است!

مرین ترامپ بری پیشتر در بخشی از سخنرانی خود در یک رویداد، معنای موفقیت را به گونه ای بیان کرد که تفاوت های آشکاری با عقاید دونالد ترامپ داشت. وی گفته بود: «زمانی که می گویم موفقیت، منظور من تنها موفقیت های حرفه ای نیست. موفقیت می تواند مسائل ساده ای باشد مثل احساس گرم لبخند یک غریبه، به دنیا آوردن یک کودک به این جهان و تبدیل کردن این کودک به یک مرد یا زن خوب.»

خواهر ترامپ

خواهر 81 ساله ترامپ تنها در این مورد عقاید متفاوتی با رئیس جمهور آمریکا ندارد. وی پیش از این هم مواضعی مخالف دونالد ترامپ در پیش گرفته بود. به عنوان مثال، مرین پیشتر از حق سقط جنین حمایت کرده و حتی اظهاراتی در حمایت از پناهجویان و مهاجران بیان کرده بود؛ مسائلی که در تناقض کامل با دیدگاه های رئیس جمهور آمریکاست.

«مرین ترامپ بری» پیشتر اعلام کرده بود: «هیچ کدام از والدین من، انگلیسی را به عنوان زبان اول بلد نبودند. پدر بزرگ من زمانی که پدرم نوجوان بود درگذشت و در واقع پدر من مجبور بود برای حمایت از مادر و خواهر و برادرش به عنوان نجار سخت کار کند.»

مرین ترامپ بری در سال 2000 همسر دومش «جان بری» را -که یک وکیل باتجربه بود-- از دست داد. او یک پسر به نام «دیوید دسموند» از همسر اولش دارد که در حال حاضر به نویسندگی مشغول است. گزارش‌ها حاکی از آن است که خواهر بزرگتر ترامپ یک عمارت نزدیک عمارت مارالاگو ترامپ در فلوریدا داشت؛ اما در ماه مه آن را به قیمت 18.5 میلیون دلار به برادرزاده هایش اریک ترامپ و دونالد ترامپ جونیور فروخت.

2323

کد خبر 801575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =