برگزیدگان سی‌امین جشنواره تئاتر استان لرستان معرفی شدند

آیین اختتامیه سی امین جشنواره ی تئاتر استان لرستان با حضور هنرمندان شرکت کننده در این رویداد برگزار شد و ضمن معرفی برگزیدگان بخش های مختلف ، نمایش "افسانه امیل و ممیل " به کارگردانی شهاب امرایی از شهرستان دورود به عنوان نمایش برگزیده انتخاب شد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، هیات داوران سی امین جشنواره ی تئاتر استان لرستان متشکل از سیامک موسوی ، فرشید صمدی پور و مهدی محمدی و همچنین ناظر داوری نصرت الله مسعودی ، در آیین اختتامیه ی این رویداد که با حضور هنرمندان ٨ گروه تئاتر از شهرستان های خرم آباد ، بروجرد ، کوهدشت ، پلدختر و دورود ، طی روزهای ١٠ تا ١٢ شهریور ماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد ، آراء خود را به شرح زیر اعلام نمودند :

اعلام آرائ هیات داوران جشنواره تئاتر

هیأت داوران سی‌امین جشنواره تئاتر استان لرستان، پس از بررسیِ «هشت» اثر به نمایش درآمده در این جشنواره، آراء خود را به شرح زیر اعلام می دارد:

الف) اقلام تبلیغاتی: هیأت داوران جشنواره، جایزه برترِ این بخش را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به طراح آفیش و بروشور نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای حسین مهدیان از شهرستان دورود، تقدیم می دارد.

ب) طراحی نور: هیأت داوران جشنواره، جایزه برتر این بخش را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به طراح نور نمایش «پرده»، جناب آقای وحید اکبری از شهرستان کوهدشت، اهداء می نماید.

پ) طراحی لباس:

- هیأت داوران جشنواره، در این بخش، با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی، از طراح لباس نمایش « مضحکه طبخ و طرب» جناب آقای عباس خسروی از شهرستان بروجرد، تقدیر به عمل می آورد.

هیأت داوران جشنواره، جایزه برتر طراحی لباس را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ی نقدی، به طراح لباس نمایش «گنج خسیس» جناب آقای پویا حسنوند از شهرستان خرّم آباد، اهداء می کند.

ت) طراحی صحنه: هیأت داوران جشنواره، جایزه برتر طراحی صحنه را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ی نقدی به طراح صحنه نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای محسن فراهانی از شهرستان دورود، اهداء می نماید.

ث) موسیقی:

هیأت داوران جشنواره، در این بخش، با اهداء لوح تقدیر و جایزه ی نقدی، از گروه سازنده موسیقی نمایش «گنج خسیس» از شهرستان خرّم آباد، تقدیر به عمل می آورد.

هیأت داوران جشنواره، جایزه برتر موسیقی را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه ی نقدی به سازنده ی موسیقی نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای پوریا لک از شهرستان دورود، اهداء می کند.

ج) بازیگری زن:

- جایزه سوّم بازیگری زن: هیأت داوران جشنواره، جایزه سوّم بازیگری زن را به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به بازیگران زیر (به ترتیب حروف الفبا) تقدیم میدارد:

بازیگر نمایش «سکرت و ساطور» سرکار خانم «مینا دهقان پور» از شهرستان خرم آباد و بازیگر نمایش «پرده» سرکار خانم «فائزه کرمی راد» از شهرستان کوهدشت.

- جایزه دوّم بازیگری زن: هیأت داوران جشنواره، جایزه دوّم بازیگری زن را به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی، به بازیگر نمایش «افسانه امیل و ممیل» سرکار خانم فاطمه سرمدی از شهرستان دورود، اهداء می نماید.

جایزه نخست بازیگری زن: هیأت داوران جشنواره، جایزه اوّل بازیگری زن را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به بازیگر نمایش «افسانه امیل و ممیل» سرکار خانم معصومه رضایی از شهرستان دورود، تقدیم می دارد.

چ) بازیگری مرد:

- هیأت داوران جشنواره، جایزه ی ویژه ی بازیگری مرد، به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به بازیگر نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای ناصر جودکی از شهرستان دورود، اهداء می نماید.

- هیئت داوران جشنواره، با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی، از بازیگران نمایش «تراژدی سربازهای کوکی» جناب آقایان: علی دهریزی، مسعود کردی، حامد گودرزی، حمید میرزایی و سامان شکیبا، از شهرستان بروجرد، تقدیر می نماید.

- جایزه سوّم بازیگری مرد: هیأت داوران جشنواره، جایزه سوم بازیگری مرد را به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی، به طور مشترک به بازیگران زیر (به ترتیب حروف الفبا) تقدیم میدارد:

بازیگر نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای «رضا حاجیوند» از دورود و بازیگر نمایش «گنج خسیس» جناب آقای «پویا حسنوند» از خرم آباد.

- جایزه دوّم بازیگری مرد: هیأت داوران جشنواره، جایزه دوّم بازیگری مرد را به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی، به بازیگر نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای حسین مهدیان از شهرستان دورود، اهداء می نماید.

جایزه نخست بازیگری مرد: هیأت داوران جشنواره، جایزه اوّل بازیگری مرد را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی، به بازیگر نمایش «هیپوفیز» جناب آقای بهفر سماواتیان از شهرستان بروجرد، تقدیم می دارد.

تئاتر

ح) نمایشنامه نویسی:

هیأت داوران جشنواره، با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از نویسنده نمایشنامه «سکرت و ساطور»، جناب آقای یدالله شعبان از شهرستان خرّم آباد، تقدیر می نماید.

جایزه نخست نمایشنامه نویسی: هیأت داوران جشنواره، جایزه اوّل نمایشنامه نویسی را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به نویسنده نمایشنامه «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای شهاب امرایی از شهرستان دورود، اهداء می کند.

خ) کارگردانی:

هیأت داوران جشنواره، با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از کارگردان نمایش «هیپوفیز»، جناب آقای عرفان مقصودی از شهرستان بروجرد، تقدیر می نماید.

جایزه نخست کارگردانی: هیأت داوران جشنواره، جایزه اوّل کارگردانی به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به کارگردان نمایش «افسانه امیل و ممیل» جناب آقای شهاب امرایی از شهرستان دورود، اهداء می کند.

هیأت داوران سی‌امین جشنواره تئاتر استان لرستان، از میان آثار به نمایش درآمده در این جشنواره تنها، نمایش «افسانه امیل و ممیل» به کارگردانی جناب آقای شهاب امرایی از شهرستان دورود را به دبیرخانه ی جشنواره بین المللی جشنواره ی فجر معرفی می نماید.

هیأت داوران سی‌امین جشنواره تئاتر استان لرستان، برای کلیه ی شرکت کنندگان تمامی مراحل این جشنواره و نیز کلیه ی دست اندرکاران برگزاری آن، از خداوند منان، تندرستی و توفیق روز افزون، خواستار است.

46

کد خبر 801981

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =