کاراندیش :چهارمحال‌وبختیاری استان فعالی در حوزه فرهنگ و هنر است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارزیابی مطلوب از فعالیت های فرهنگی هنری این استان گفت: تلاش های انجام گرفته در استان قابل قبول و رضایت بخش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز ( ١٤ شهریور) در نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، گفت: امید است با تلاش بیش از پیش مدیریت و کارکنان شاهد شکوفایی استان در حوزه فرهنگ و هنر باشیم.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی در این استان انجام گرفته که قابل قبول است اما نباید به وضع موجود راضی شد و همواره در راستای تولید ارائه برنامه های فاخر باید تلاش کرد.

کاراندیش با اشاره به طرح های عمرانی در دست اجرای این استان، تصریح کرد: ٩ پروژه عمرانی در حوزه فرهنگ و هنر در دست ساخت است که اگر تکمیل شود کسری فضای فرهنگی در این استان بسیار کمتر می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: همدلی و هماهنگی خوبی در استان وجود دارد و شرایط اجتماعی سیاسی آن مساعد فعالیت های فرهنگی هنری است و باید از این نعمت و فرصت به بهترین نحو بهره گیری کرد.

کاراندیش افزود: فضای آرام و تعاملی استان سبب شده تا برنامه ها بدون تنش پیگیری شود و و مشکل خاصی از نظر ما در این استان شناسایی نشده است.

علی اصغر کاراندیش

46

کد خبر 802323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =