۰ نفر
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰

مخالفان مجیدی ما را متهم کردند عامل رسانه‌ای فرهاد هستیم و می‌خواهیم کاری کنیم او به زور به استقلال برگردد. این درحالی است که وقتی خبر همکاری جباری با شفر را هم منتشر کردیم، دشمنان مجتبی مدعی شدند عامل رسانه‌ای جباری شده‌ایم.

این که یک چهره فوتبالی بعد از خواندن خبری که باب میلش نیست، دست به تکذیب و تخریب بزند، دردآور است، اما نه به این اندازه که یک همکار رسانه‌ای، به جای او و برای او بیانیه بنویسد و مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین رسانه ورزشی ایران را عوامل رسانه‌ای این و آن معرفی کند. صدالبته همکاری که برای فرهاد مجیدی بیانیه نوشت و با تلاش همه‌جانبه‌اش او را تحریک کرد با چند روز تأخیر به خاطر تیتر «فرهاد همراه کاناوارو در استقلال» رسانه اول ورزش کشور را عامل رسانه‌ای این و آن بنامد، دغدغه ما نیست.

دغدغه ما این است که با نوشتن هر خبری، عامل رسانه‌ای این و آن معرفی می‌شویم. همین چند روز پیش وقتی تیتر زدیم «صدای پای فرهاد می‌آید؛ مجیدی به استقلال نزدیک‌تر شد» مخالفان مجیدی ما را متهم کردند عامل رسانه‌ای فرهاد هستیم و می‌خواهیم کاری کنیم او به زور به استقلال برگردد، وقتی خبر همکاری جباری با شفر را هم منتشر کردیم، دشمنان مجتبی مدعی شدند عامل رسانه‌ای جباری شده‌ایم. حتی وقتی نوشتیم وحید امیری به خاطر دعوای کی‌روش و برانکو در پرسپولیس نمی‌ماند، لقب‌مان عامل رسانه‌ای کی‌روش شد و وقتی از کارلوس انتقاد کردیم که چرا از همه چیز ایراد می‌گیرد، به عامل رسانه‌ای منتقدان او تغییر جایگاه دادیم.

اما راستش را بخواهید ما فقط عامل رسانه‌ای مردم هستیم و برای‌مان هیچ‌چیز به اندازه اطلاع‌رسانی دقیق و بدون سانسور مهم نیست. ادعا نداریم همیشه درست می‌گوییم، اما پای قول‌مان به مردم هستیم و اخبار را بدون سانسور منتشر می‌کنیم.

فرهاد مجیدی را هم فعلاً فراموش می‌کنیم که اگر غیر از این بود، حتماً امروز پرونده روزنامه را به جزئیات جلسه‌ای که در وزارت ورزش برگزار شد و یک نفر در آن گفت: «شفر برای استقلال پیر است و یک مربی جوان مثل کاناوارو بیشتر به کار تیم می‌آید» اختصاص می‌دادیم و از حاضرین در آن جلسه هم نقل قول و تأییدیه می‌گرفتیم!

این یادداشت در سرمقاله شنبه ۱۷ شهریور روزنامه خبرورزشی چاپ شده است.

کد خبر 803317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =