باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس شورای عالی استان‌ها با تاکید بر اینکه این روزها تهاجم وسیعی با انگیزه‌های مختلفی به خانواده شوراییان کشور در جریان است، گفت: تهاجم علیه خانواده شورایی‌های کشور با انگیزه‌های مختلف و با هدف تضعیف جایگاه شوراها انجام می‌شود.

مرتضی الویری در نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها که پیش از ظهر امروز(پنج شنبه) در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهارداشت: این روزها تهاجم وسیعی با انگیزه‌های مختلفی به خانواده شوراییان کشور در جریان است که نمونه آن را می‌توان در موضوع بریده شدن گوش یک کارگر دید. موضوعی که هیچ ریشه‌ای نداشت اما براساس یک موضوع دروغ موج گسترده‌ای از تبلیغات علیه شوراها راه افتاد که متاسفانه رسانه‌ها و همچنین صداوسیما این موضوع را پوشش دادند.

مرتضی الویری

الویری افزود: درباره انحلال شوراها نیز خبرهایی می‌رسد که وقتی آنها را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم با واقعیت فاصله بسیاری دارد. سخنگوی وزارت‌کشور اعلام می‌کند هشت شورا منحل شده و ۲۸۳ نفر سلب عضویت شده‌اند اما اعلام نمی‌کنند این آمار برای پنج سال گذشته است.

وی ادامه داد: اتفاقاتی همانند جریان شورای‌شهر بابل باید به‌درستی مورد بررسی قرار گیرد و قطعا ما از هیچ خطایی نمی‌گذریم اما گذاشتن دام و طعمه در جوامع غیراخلاقی رواج دارد و انتظار می‌رود در جامعه اخلاقی جمهوری اسلامی چنین شیوه‌ای مشاهده و تبلیغ نشود.

23231

کد خبر 804449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =