ایسنا نوشت: رییس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری زورگیری که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت از شهروندان کرده بود، خبر داد.

سرهنگ مجید عسگری نیا در تشریح این خبر گفت: چندی پیش درپی شکایت یکی از شهروندان ساکن محدوده شرق تهران در خصوص وقوع زورگیری های یک سارق با سلاح سرد، تیمی از ماموران کلانتری وارد عمل شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های انجام شده مشخص شد مردی درشت اندام در ساعات پایانی شب با سلاح سرد اقدام به پرسه زنی در خیابان و زورگیری از شهروندان می‌کند، گفت: با کسب مشخصات چهره و ظاهر این متهم، تعقیب و مراقبت های پلیسی محسوس و نامحسوس از وی انجام شد تا این که سرانجام شب گذشته ماموران موفق به شناسایی این سارق شدند.

رییس کلانتری 126 تهرانپارس با اشاره به عملیات ماموران برای دستگیری این فرد، ادامه داد: مأموران به محض شناسایی متهم او را در یک عملیات ضربتی در حالی که سعی داشت با سلاح سرد به ماموران حمله کند، دستگیر و برای بازجویی به کلانتری منتقل کردند.

عسگری نیا با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد، گفت: برای متهم پرونده ای تشکیل شد و وی پس از تکمیل پرونده برای کشف دیگر جرائم به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

چاقوکشی اراذل برای پلیس

همچنین رئیس کلانتری ۱۱۰شهدا از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.
سرهنگ اسماعیل افشاری اقدم تصریح کرد: با طرح شکایت از سوی شهروندان ساکن محدوده شهدا و اطراف آن در خصوص فعالیت دو توزیع کننده مواد مخدر، تیمی از ماموران به تحقیقات در این خصوص پرداختند و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که دو توزیع کننده مواد مخدر با اجاره کردن یک خانه در این محدوده اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کنند.
رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا، اظهار داشت: با هماهنگی از سوی مقام قضایی تیمی از ماموران این کلانتری پس از اطمینان از حضور متهمان در مخفیگاهشان طی عملیاتی ضربتی هر دو متهم را در حالی که سعی داشتند با سلاح سرد به مأموران حمله کنند، دستگیر کردند.
افشاری اقدم افزود: متهمان پس از دستگیری برای ادامه روند تحقیقات به کلانتری منتقل شدند و تحت بازجویی به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر اعتراف کردند، همچنین در بازرسی‌های اولیه از مخفیگاهشان ۴۵۰ گرم حشیش در بسته های مختلف کشف شد.
وی تصریح کرد: دو متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام بررسی‌های بیشتر به پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.


45231

 

کد خبر 807368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =