العالم نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه به گستاخی کینه توزانه و وقاحت بی شرمانه رئیس رژیم نامشروع اسرائیل نسبت به مردم ایران واکنش نشان داد.

سران کج اندیش، بدخوی و اهریمن صفت صهیونیستی که تا کنون تلاش می کردند با فریب، نیرنگ و ریاکاری خاص خود و در ادامه سیاست های تبلیغی مزورانه از نوع صهیونیستی آن مردم ایران را از حکومت برخاسته از همان مردم جدا نمایند، عنان اختیار سخن از کف داده و این بار با وقاحت و خیره سری و صراحت افزون تر و با توهینی بی شرمانه ضمیر اهریمنی ضد ایرانی خود را آشکار کردند و باز هم نشان دادند که چگونه با موجودیت و واقعیتی به نام ایران و ایرانیان در تضاد و تعارض اند و در نفرتی زهرآگین و بی پایان می سوزند.

واکنش وزارت خارحه به توهین مقام‌ رژیم صهیونیستی به مردم ایران

بهرام قاسمی تاکید کرد: بی شرمانه تر آن که سران رژیمی که " درنده گی، تجاوز، حقارت، موذی گری، نیرنگ و حیله گری" از خصایص بارز آنان است، ملتی کهن، دیرپای، با فرهنگ و شجاع را که ناجی قوم یهود بود را چنین خطاب و تاکید کند که باید به آنان گرسنگی داد.

قاسمی در پایان افزود: ملت بزرگ و فرهیخته ایران ضمن احترام به شان و حقوق پیروان دین حضرت موسی کلیم الله (ع) جایگاه آنان را از اقلیت فاشیست، متجاوز و افسار گسیخته حاکم بر سرزمین های اشغالی جدا می داند و این نژاد پرستان خودشیفته و محروم از خرد و ادب را نسبت به عواقب آنچه از زبان بی نزاكت و تهی از انديشه و تفكر شان نسبت به ملت ایران جاری می شود هشدار می دهیم.

لازم به ذکر است  «رئوون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی که در اقامتگاهش در قدس اشغالی در حضور مرکل صحبت می‌کرد،  گفت: «از نظر ما، اکنون زمان پیوستن به تحریم‌های مؤثر علیه ایران است، نه [زمان] دور زدن آن‌ها. این جانور ایرانی را باید گرسنه نگه داشت، نه اینکه به آن غذا داد. این تنها راه تضمین ثبات در جهان است.»

«درسی که تاریخ به ما داده این است که ما نباید به هیچ وجه یهودستیزی یا نژادپرستی را تحمل کنیم. هرکجا که زمینی حاصل خیز برای چنین چیزی وجود دارد، ما باید این تهدیدات وحشتناک را ریشه‌کن کنیم.»

49311

کد خبر 809900
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 13
 • شمس تبریزی RU ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  «جانور ایرانی را باید گرسنه نگه داشت، نه اینکه به آن غذا داد». حالا باور کردید که درباره یهودی ها اشتباه نمیکردم؟؟ باز بگویید اسراییل چه هیزم تری به شما فروخته که چشم ندیدش را دارید. بفرما
  • بی نام TR ۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   واسه من جالبه صبح تا شب مرگ بر اسراییل میگن و روی موشک می نویسند اسراییل باید محو شود بعد...... در ضمن دلیل دشمنی حاکمان با آنها چیست فلسطینی ها که خود در حال مذاکره هستند
  • شمس تبریزی RU ۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   13 62
   کدوم ملت؟ ما اصلا اسراییل را کشور حساب نمیکنیم چه رسد به اینکه ملت بدانیم. قوم یهود داریم اما ملت یهود خیر
  • بی نام RU ۲۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   44 3
   حکومتمونم همین کار رو با مردمش می کنه، دیگه از غریبه چه انتظاری دارین؟ شما ارزش پولت پایین نیومده؟ اگر جوونی و سروسامون می خواستی به زندگیت بدی، حالا می تونی؟ تو این کشور هر اعتراضی با نابودی قشر متوسط جواب داده میشه. چون از رضاشاه شنیدن این مردم رو باید گرسنه نگه داشت و الا طغیان می کنن.
  • بی نام DE ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   33 5
   نباید به قومیت توهین کرد.یهودی ها مثل مسلمونا ذاتا احساسی و خوشقلب و اتفاقا خیلی ساده هستن
 • رضا GB ۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  6 50
  تنفر یهودیان از روسیه و ایجاد شرایط مالی مناسب برای آلمان در مقابل متحدین برای شکست انگلستان، فرانسه و روسیه با انجام یک توافق با انگلستان به نفع انگلستان تغییر کرد. یهودیان متنفذ اروپایی از جمله لهستانی و آلمانی با انگلستان توافق کردند که در صورت موفق شدن یهودیان به جلب نظر ویلسون رئیس جمهور وقت امریکا برای ورود به جنگ اول به نفع انگلستان، انگلستان تعهد به تشکیل سرزمین یهودی در منطقه فلسطینیان کند.این تعهد نامه به صورت بیانیه بالفور به نوعی فرمول بندی شد که در عین تعهد انگلستان به تشکیل کشور یهودی، از محتوای آن توافق پشت پرده برای عوام مشخص نشود.به محض انتشار بیانیه بالفور، روزنامه های وقت امریکا ناگهان شروع به تبلیغات وسیع ضد آلمانی کردند مبنی بر آنکه آلمانها ضد بشر و وحشی و خونخوار هستند.
 • رضا A1 ۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  7 45
  با انجام کار گسترده رسانه ای و تبلیغات شدیدا ضد آلمانی، واسطه یهودیان و شخص بسیار مورد اعتماد رئیس جمهور وقت امریکا، رئیس جمهور امریکا را متقاعد کرد تا به نفع انگلستان و بر ضد آلمان وارد جنگ شود، آلمانی که تا قبل از توافق بالفور و تشکیل کشور یهودی در سرزمین فلسطینیان محبوبیت گسترده ای در امریکا داشت. واسطه یهودیان شخص بود معتمد رئیس جمهوز وقت امریکا و قاضی دیوان عالی ایالات متحده به نام لوییز براندایز که موجب ورودامریکا به جنگ و شکست و تخریب سنگین آلمان شد. یهودی ستیزی در آلمان و خصوصا در زمان نازی ها ناشی از دیوانکی و یا جنون نازی ها نبود بلکه ناشی از خیانت یهودیان و تخریب آلمان بود. وقایع فعلی در رابطه با جنگ تجاری با اروپا، چین، ایزولاسیون روسیه و مسایل ایران ریشه در شبکه های اهریمنی
  • بی نام DE ۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
   18 6
   شما قبل از ابراز نظرات فاشیستی مقداری تاریخ مطالعه کن ، البته اگر تاریخ بدون تحریف در ایران موجود باشد هیتلر روانی مجنونی بود که آلمان و دنیا ر ا به خاک و خون کشید .ضمنا شما مقداری هم توضیح تاریخی مستند درباره خیانت قوم یهود و اهدافش برای تخریب آلمان به ما هم بدهید که درک سیاسیمان بالاتر برود
 • رضا A1 ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  7 46
  یهودیان دارد.برای شناخت یک گوشه ناچیزی از مکتب شیطانی و شیوه ها و طرز تفکر این حرامیان کافی است نظری به دعای کول نیدری انداخت: "تمامی قولهایی که من ممکن است بدهم، تمامی سوگندها و وعده‌هایی که بین این یوم کیپور و یوم کیپور بعدی انجام دهیم، ما به صورت علنی رد می‌کنیم. بگذارید که آن‌ها رد شده و رها شوند، بیمعنی و خالی، نه به صورت محکم و نه به صورت پایدار. بگذارید قولها، سوگندها، و وعده‌هایی ما نه قول، نه سوگند و نه وعده باشند." تا قبل از ظهور امریکا به عنوان قدرت صنعتی و اقتصادی تا اواسط قرن ۱۸، یهودیان در اروپا عموما اجازه کارهای دفتری، اداری، صنعتی و کشاورزی نداشته اند و شدیدا مورد تبعیض بوده اند. مشاغل آنها امانت گرفتن پول، گدایی، و مسافرخانه داری بوده است.
 • رضا A1 ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  7 42
  عامیت بخشیدن خباثت و روح اهریمنی در یهودیان عصر حاضر از نظر سیاسی و تبلیغاتی عقلانی نیست. اما پیش زمینه و واقعیتها لازم است مطالعه و به صورت بسیار هوشمندانه ای اطلاع رسانی شود.مطالب در خصوص طرحها، روشها و برنامه های یهودیان بسیار فراتر از مجال چند سطری است. آنچه که برای کشور اهیمت دارد حفظ فاصله از این انگل اهریمنی و عوامل مخرب و خطرناک آن است. برنامه های کلی این حرامیان کنترل کامل جریانهای مالی و اخیرا کنترل توسطه و جهت high tech ، محاصره سیاسی و ژئو استراتژیک اروپا، تضعیف، کنترل و محاصره چین و تجزیه و کنترل روسیه است. برای رسیدن به اهداف اهریمنی از ایجاد جنگها، تخریبها و حتی برخورد مستقیم با روسیه یا چین ابایی وجود ندارد. ترامپ یک مهره بدون اراده در بسیاری از سطوح و یک بمب ساعتی واقع است.
 • رضا A1 ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  4 12
  تاکتیک مربوط به مذاکرات کره شمالی دو هدف مدون داشت: الف: کاهش خطر برخورد نظامی با کره شمالی در اثر تحریک احتمالی چین بر سر جنگ تجاری ب: اغوای ایران برای ورود به مذاکره مهلک با ترامپ. تاثیرگذاری پروژه کره شمالی علاوه بر مولفه های سیاسی، تبلیغاتی و فشارهای جامعه بین المللی از زاویه تاثیر روانی فرآیند transference شدیدا مورد توجه بود.احترام بین المللی، منافع کلان اقتصادی، مراودات گسترده و بسیاری مسایل اغوا، سست و خام کننده از طریق رسانه ها به صورت گسترده ای تزریق میشدند. چون افکت کوتاه مدت لازم در خصوص کره شمالی به نتیجه نرسید و اصولا نمیتواند به نتیجه برسد، ایران در تله مورد نظر نیافتاد.شبکه های ناسیونالیست ها، حقوق دانان، سازمانهای اطلاعاتی و طیفی از مراکز اقتصادی امریکا به مخاطرات
 • رضا A1 ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  3 12
  یهودی تا حد زیادی واقف شده اند. همین امر در اروپا نیز به صورت عمیقتری حادث شده است. سفر صدر اعظم آلمان به اسراییل را در راستای اعطای پیشنهادهای همکاری تکنولوژیکی خصوصا در صنایع خودروسازی و برای فریب اسراییل بود تا با ایجاد سراب همکاری‌های تکنولوژیکی و صنعتی با‌ اسراییل و ایجاد حس سهیم بودن در صنایع، فشار ترامپ بر صنایع خودروسازی اروپایی و آلمانی کاهش یابد. شعار نابودی اسراییل که در واقعیت هیچگاه دکترین واقعی سیاست ایران نبوده، از نظر سیاسی و تبلیغاتی لزوما به نفع کشور نبوده است. با اتکا به همین شعار، اسراییل تا کنون حداقل ۳۰۰ میلیارد دلار از امریکا کمکهای مختلف دریافت کرده است و توانسته انگیزه مضاعف در یهودیان امریکا و سایر ممالک برای عداوت با ایران، فرهنگ ایران و ایرانی ایجاد کند.
  • بی نام IR ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
   0 0
   اکثرا چرت بود بجز مواردی از حرفات که موافقم
 • بی نام A1 ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
  24 3
  بالاخره سرزمین مادری قوم یهود کجا بوده ؟