بسیاری از ائمه جمعه در خطبه های روز 13 مهر علیه FATF سخنرانی کردند. خیلی از حرفها را خواندم. برگرفته از بولتن یکسانی بود که در آن کتمان حقیقت، دروغ، تهمت،فریب و... موج می زند

بسیاری از ائمه جمعه در خطبه‌های روز 13 مهر علیه FATF سخنرانی کردند. خیلی از حرف‌ها را خواندم. برگرفته از بولتن یکسانی بود که در آن کتمان حقیقت، دروغ، تهمت،فریب و... موج می‌زند.

این روحانیون عزیز واقعا آیه "... الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه" را نخوانده‌اند؟ واقعا احتمال ندادند که شاید مندرجات بولتن‌ها یکسویه باشد و باید قول دیگران را هم بشنوند؟ واقعا چرا پرهیز کردند از اینکه حرف حساب دیگران را هم بشنوند؟

آیا امامان جمعه عزیز آیه "ولا تقف ما لیس لک به علم" را هم نخوانده‌اند؟ اقعا چرا در باره چیزی که به آن علم و آگاهی ندارند، بی‌پروا سخن می‌گویند؟

افرادی که FATF را مفید برای جامعه می‌دانند، نه بیگانه‌اند، نه دشمنند، نه کم‌سوادند، نه خودباخته‌اند، نه بی‌دینند، نه...
از آنها نترسید. پای حرف‌شان بنشینید. حتما خواهید دید از بولتن‌نویس‌ها متدین‌تر و متعهدتر و مسلمان‌تر و وطن‌دوست‌تر و خیرخواه‌تر و خردورز‌تر و باسوادترند... یک بار استدلال‌هایشان را بشنوید تا متوجه شوید برای همه پرسش‌ها و دغدغه‌هایتان پاسخ دارند. نگذارید کسانی که عکس مار می‌کشند، نظراتشان را به شما القا کنند.

... شما را به خدا نگذارید نمازجمعه‌ها از این هم خلوت‌تر شود.

6464

کد خبر 809924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =