حسین زمان پس از ۱۶ سال ممنوع‌الفعالیتی مجوز گرفت/ عکس

حسین زمان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که مجوز سه قطعه از آثارش که در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار داده بود صادر شده است و پس از صدور مجوز برای تمامی قطعات، برای اجرای زنده اقدام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین زمان درباره صدور مجوز چند قطعه از آثارش در اینستاگرام نوشت: «با تلاش زیاد و البته مساعدت آقای ترابی مدیر کل واحد موسیقی وزارت ارشاد که به بنده خیلی محبت داشته اند تا کنون توانسته ام مجوز سه ترانه از نه ترانه ای که برای مجوز انتشارشان به ارشاد داده ام را بگیرم . هنوز برای چند ترانه دیگر از طرف برخی عوامل مقاومت می‌شود . چنان‌چه مجوز باقی ترانه ها داده شود برای اجرای زنده اقدام خواهم کرد و امیدوارم این اتفاق بیافتد.

بعد از شانزده سال محرومیت کار سختی پیش رو دارم. تهیه کنندگان کنسرت و اسپانسرها ریسک برگزاری کنسرت برای فردی مثل من را با مسائل و مشکلات و حواشی که در موردم وجود داشته به سختی میپذیرند . بدون حمایت اسپانسرها من خود از عهده هزینه ها بر نمی آیم . از طرف دیگر اصلا علاقه ندارم با فروش بلیط های گرانقیمت روی صحنه بروم . می‌خواهم اکثر مردم از اقشار مختلف بتوانند در اجراهای من شرکت کنند.

واقعیت تلخ دیگر که از بیان آن نگرانی ندارم این است که غیبت شانزده ساله و عدم برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم ، عدم شرکت در برنامه های تلویزیونی و نداشتن فرصت و توان مالی در تولید و انتشار کارهای قابل توجه در طی شانزده سال گذشته نه من را از مردم ولی مردم را از من دور نموده و البته گله و شکوه ای از این بابت ندارم . حال این سؤال برایم مطرح است که آیا برای اجراهای زنده مخاطبین لازم را دارم ؟ سؤال دیگر که برایم وجود دارد این است که با توجه به فضای موسیقی امروز و اصرار من در حفظ سبک کاری خودم آیا می‌توانم از عهده مخاطبین و خواسته‌هایشان برآیم؟

به هر حال دوست داشتم با توجه به پرسش بسیاری از دوستان در باره اجراهای زنده احتمالی من در آینده واقعیت های پیش رویم را برای ایشان بازگو کنم. با همه اینها آرزویم رفتن روی صحنه و دیدن شما عزیزان در اجراهای زنده ام می‌باشد. در تلاشم تا اگر مساعدت کنند اولین اجرایم را بع صورت خیابانی و رایگان تقدیم نمایم. به امید دیدار.»

پست اینستاگرامی حسین زمان درباره صدور مجوز قطعاتش

241243

کد خبر 812232

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی A1 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
  38 2
  درود بر شرافتت.
 • بی نام IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
  25 2
  چرا ممنوع شده بود
  • هادی GB ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
   0 29
   حمایت از فتنه گران
 • بی نام IR ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
  22 1
  صدای زیبایی داشت کاش میگفتید علت ممنوع الکاریش چی بود
  • دانشجو GB ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
   15 5
   برای حمایت از میر حسین موسوی و ...
  • دانشجو GB ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
   6 1
   بی نام جز مسخره کردن دیگران بلد نیستی درست حرف بزنی،،،، نکنه خودت پروفسور هستی ؟؟؟
 • میم A1 ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
  17 0
  صدای خاصی داشت.خوشحال شدم
 • بی نام A1 ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
  2 17
  از خواننده های پیش از انقلاب تقلید می کند