کیهان نوشت: مرد جوان ژاپنی دلیل عجیبی را برای توجیه ازدواجش با یک عروسک مطرح کرد.

ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی خبرساز شد. این مرد 35 ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود، سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف انیمیشنی که نامش «هاتسون میکو»ست، ازدواج کند.

«آکیهیکو کندو» در چهارم نوامبر در حضور 40 نفر از مهمانانش جشن ازدواجش را برپا کرد. در جشن ازدواج او یکی از اعضای پارلمان ژاپن نیز حضور داشت.مادر او از حضور در جشن ازدواج پسرش خودداری کرد و از برخی از اقوام نزدیک خود نیز خواست تا از حضور در این جشن خودداری کنند.

انتشار خبر این ازدواج عجیب موجب حیرت بسیاری در ژاپن شد، اما این جوان از همه کاربران خواست تا به این مسئله با ذهنی باز نگاه کنند.

او در مورد این ازدواج عجیب خود گفت: «من در زندگی دنبال یک زن و عشق واقعی نبودم، چون چنین چیزی وجود ندارد و یافتن آن غیرممکن است. این عروسک حسنهایی در برابر یک زن واقعی دارد. دروغ نمیگوید! فریب نمیدهد! پیر نمیشود و هرگز نمیمیرد!»

این مرد 35 ساله حدود 2 میلیون ین ژاپن (17500 دلار آمریکا) برای جشن عروسیاش که در فروشگاهی در توکیو برگزار شد، هزینه کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است او در حالی که کت و شلوار سفید پوشیده و در کنار این عروسک نشسته است دیده میشود. همچنین یکی دیگر از تصاویر حلقه ازدواج این زوج و دیگری سوگند نامه ازدواج آنها را نشان می‏دهد.

17231

کد خبر 824779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =