۰ نفر
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
فیلمی تازه از خاص‌ترین فیل دنیا

مهر نوشت: کمپانی دیزنی، تریلر جدیدی از دامبو، فیل گوش بزرگ و محبوب خود منتشر کرده است که جزییات جدیدی از این داستان کلاسیک و آخرین ساخته تیم برتون بزرگ را فاش می‌کند.

کمپانی دیزنی تریلر جدیدی از لایواکشن فیل پرنده و خاص خود یعنی «دامبو» منتشر کرد. اولین تیزر دامبو تابستان امسال در اینترنت منتشر شد که این بچه فیل زیبای ساخت تیم برتون را آماده پرواز نشان می داد، حال با این تریلر جدید جزییات بیشتری از پروژه دامبو مشخص شده است.

در جدیدترین تریلر منتشر شده، فیلم فضایی شبیه همه کارهای تیم برتون دارد اما حس دیزنی‌وار خود را نیز حفظ کرده است؛ استفاده از رنگ های درخشان در کنار تم سیاه رنگی که از ویژگی‌های کارهای برتون است و به کار فضایی شبیه انیمیشن های کلاسیک و موفق تاریخ سینما می دهد.

بنا بر خلاصه قصه رسمی منتشر شده، داستان لایواکشن دامبو با نسخه اصلی و انیمیشن کلاسیک سال ۱۹۴۱ تفاوت هایی دارد. دامبو در این بازسازی جدید، گرچه مانند نسخه اصلی بابت داشتن گوش های بزرگش مورد نقد و استهزا قرار می گیرد اما از آغاز داستان قادر به پرواز است و فیلم به ماجراهای دامبو و سیرک بعد از معروف شدن او می‌پردازد.

دیزنی خبر ساخت دامبو را اولین بار در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد اما یک سال طول کشید تا وجود نام تیم برتون، خالق فیلم‌های محبوبی چون «آلیس در سرزمین عجایب»، «ادوارد دست قیچی» و «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی» به عنوان کارگردان پای این قرارداد فاش شود. فیلمنامه دامبو را ایرن کروگر نوشته است و بازیگرانی چون کالین فارل، اوا گرین، مایکل کیتون و دنی دویتو در آن نقش آفرینی می‌کنند. دامبو اولین بار در سال ۱۹۴۱ بر اساس داستانی به قلم هلن ابرسون روی پرده‌های سینما آمد.

طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است لایو اکشن «دامبو» ۲۹ مارچ ۲۰۱۹ (۹ فروردین ۱۳۹۸) اکران شود.

۵۷۲۴۳

کد خبر 825184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =