نمونه‌ای از عملکرد شهردار سابق تهران در عزل و نصب‌ها!

فارس نوشت: در حالی که قرار بود امروز مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان ورزش شهرداری برگزار شود این مراسم به یک باره لغو شد. احتمال منتفی شدن سرپرستی شهرزاد وجود دارد.

بعد از ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان محمدعلی افشانی شهردار تهران مشمول این قانون شد. رئیس جمهور در  ۶ شهریور ماه این حکم را ابلاغ کرد و بعد از ابلاغ مشمولین ۲ ماه فرصت داشتند که  پست خود را ترک کنند و ۲۶ آبان آخرین مهلت حضور افشانی در شهرداری تهران بود.

محمدعلی افشانی در وقت اضافه حضورش در شهرداری تهران مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران را تغییر داد. حسین پیرانی جایگزین حسنی در سازمان ورزش شهرداری تهران شد.

علیرغم انتصاب سرپرست جدید سازمان ورزش شهرداری تهران از سوی افشانی، نه پیرانی(سرپرست جدید) در محل کار خود حاضر شده و نه خبری از حضور حسنی(رئیس سابق) در سازمان ورزش بود و شجاع پوریان معاون شهردار تهران روز گذشته  گفت: این مشکل را برطرف می کنیم.

شجاع پوریان معاون شهردار تهران  طی حکمی ندا شهرزاد را به عنوان سرپرست جدید سازمان ورزش شهرداری تهران منصوب کرد تا جانشین پیرانی شود که با حکم افشانی به عنوان سرپرست منصوب شده بود.

در حالیکه قرار بود مراسم معارفه ندا شهرزاد به عنوان سرپرست جدید سازمان ورزش، صبح امروز برگزار شود به یکباره این مراسم لغو و به زمان دیگری موکول شد.

احتمالا مخالفت یکی از اعضای شورای شهر تهران با این انتصاب، دلیل لغو مراسم معارفه بوده و احتمال اینکه سرپرستی شهرزاد کلا منتفی شود نیز وجود دارد.

45231

کد خبر 826840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =