دعوای قهوه‌خانه‌ای، جوان را سینه گورستان فرستاد و قاتل را پشت میله‌ها

تسنیم نوشت: ساعت ۲۲:۳۰ مورخه چهارم مهر ۱۳۹۲ وقوع یک درگیری منجر به جنایت مابین سرنشینان دو موتورسیکلت به کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه اعلام شد.

با تأیید خبر اولیه مبنی بر وقوع جنایت، پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" تشکیل و پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات پلیسی و میدانی، کارآگاهان اداره دهم اطلاع پیدا کردند که درگیری اولیه از داخل یک قهوه‌خانه آغاز شده، با ادامه پیدا کردن درگیری به خارج از قهوه‌خانه، درگیری شدت بیشتری پیدا کرده و در ادامه سرنشینان دو دستگاه موتورسیکلت (چهار نفر) در خیابان لرستان با یکدیگر درگیر، طی آن یکی از آنها مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با شناسایی افراد حاضر در درگیری، ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اقدام به دستگیری آنها به اتهام مشارکت در نزاع و درگیری منجر به جنایت کرده و در تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی عامل جنایت به نام عبدالله (۲۷ ساله) شدند.

با شناسایی محل سکونت عبدالله، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

تحقیقات نشان داد متهم ضمن فرار از تهران، در شهرستانهای مختلف کشور و به صورت بلامکان و بعضاً با هویتهای دروغین زندگی می‌کرده اما نهایتاً کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که وی از حدود یک ماه پیش مجدداً به تهران مراجعت کرده و در خانه‌ای استیجاری در محدوده بزرگراه محلاتی مخفی شده است.

با شناسایی دقیق مخفیگاه متهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه و با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش، وی را در ساعت یک بامداد امروز (۳۰ آبان) دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

۴۵۲۳۱

کد خبر 826881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =