نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: فضای مجازی از راه دور هم به تقوای جامعه آسیب می زند

ایرنا نوشت: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فضای مجازی از راه دور هم به تقوای جامعه آسیب می زند لذا قبل از اینکه دیر شود باید راهکاری برای تقویت جامعه اسلامی اندیشید.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز پنجشنبه در دیدار با مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان اظهار داشت: دشمن از ابزار قانونی استفاده می کند و در راه باطل خودی نشان می دهد، اما سیستم کشور ما که بر اساس تقوا است از طریق فضاهای مجازی در معرض خطر است.
وی با تاکید بر اینکه در جامعه اسلامی اهداف واحدی وجود دارد افزود: برای رسیدن به مساجد تراز اسلام باید بیشتر تلاش کرد که دیر نشود.
امام جمعه بیرجند با اشاره به طرح مستقل شدن امور مساجد خراسان جنوبی گفت: اینکه استان در امور مساجد مستقل شود به این معنا نیست که از تجربه و مجموعه اطلاعات جامع جدا شود بلکه باید همواره این اتصال وجود داشته باشد.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه بار سنگینی در خراسان رضوی بر دوش برخی نهادها قرار دارد، استقلال بعضی مراکز در هر استانی برای بحث تصمیم گیری موثر خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی افزود: گرچه امروزه کره زمین به یک دهکده تبدیل شد و با وسایل ارتباطی دور و نزدیک وجود ندارد ولی عملا در برخی محدودیت ها موارد مشهود است.
214219

کد خبر 827084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =