زاکانی: باید در فضای مجازی با مبنا و دقیق میدان‌داری کرد/  نگاه ما به غرب اقتباسی است

تسنیم نوشت: عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت:باید در فضای مجازی با مبنا و دقیق میدان‌داری و فضا را مدیریت کرد تا دست دشمنان نیفتد و آگاهی و توانمندی نقش‌آفرینی در عرصه خاص نیاز امروز و آینده بوده و باید آگاهی داشت تا فکر را منتقل کرد.

علیرضا زاکانی عصر امروز در همایش «فصل وصل» فعالان انقلابی فضای مجازی آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه در حال تغییر بزرگ در صحنه تکنولوژی هستیم اظهار داشت:در آینده مرزها از بین می‌رود و الکترونیک شرایطی ایجاد می‌کند که فضاهای مجازی پشت سر گذاشته شوند، این اتفاق هم تهدید و هم فرصت است.

وی افزود:باید در فضای مجازی با مبنا و دقیق میدان‌داری و فضا را مدیریت کرد تا دست دشمنان نیفتد و آگاهی و توانمندی نقش‌آفرینی در عرصه خاص نیاز امروز و آینده بوده و باید آگاهی داشت تا فکر را منتقل کرد.

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد:اثرگذاری‌مان برعکس است و باید منطق انقلاب اسلامی را پیدا کنیم، امام برای مخالفین خیر خواهی می‌کرد و اگر این‌ کار را نکنیم دستاوردهای انقلاب را از ما خواهند گرفت.

زاکانی یادآور شد:دنیا در حال تغییر است ولی نظام سلطه اجازه نمی‌دهد حرف حق به گوش مردم برسد، نگاه ما به غرب اقتباسی است اما نه تسلیم آنان می‌شویم و نه مخالفتی با وجود آنان داریم.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی در ادامه به شاخص‌های پیروی از امام(ره) نیز اشاره کرد و گفت:مکتب امام(ره) برای ما هفت پیام شفاف دارد و آن استقلال، آزادی، عدالت، پیشرفت معنوی و مادی، مبارزه با ظالمین و حمایت از محرومین است و امروز ظرفیت کلان موجود انقلاب اسلامی، در بصیرت و آگاهی و وجود مخالفین و رقبا ظرفیت بی‌نظیری است که از مرحله عبورمان می‌دهد.

وی در ادامه عنوان کرد:خلاصه پیام‌های استقلال، آزادی، عدالت، پیشرفت معنوی و مادی، مبارزه با ظالمین و حمایت از محرومین، حرکت در بستر تعلیم و تربیت به سمت عدالت، آزادی و پیشرفت است و هرچقدر این مولفه‌ها را افزایش دهیم، جامعه معنوی‌تر می‌شود ولی متاسفانه از این محورها خیلی عقب هستیم.

عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پایان با اشاره به اینکه انسان با ادبیات دینی و مکتب امام آزاد است، تصریح کرد: اما مسئولیت‌ها او را محدود می‌کند، مسئولیت ما صعود به قله است و در این طریق باید عادلانه‌ترین راه را انتخاب کرد.

2929

کد خبر 828898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =