۰ نفر
۲۱ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۵

پس از رونمایی از کتاب طنز «مگیل» در مراسم «در حلقه رندان»، اینبار در هشتاد و دومین از این شب شعر طنز، کتاب «کافه خنده» علیرضا لبش رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از ستاد خبر انتشارات سوره مهر، اگرچه مراسم «در حلقه رندان» با هدف شعرخوانی شاعران طنز پرداز اعم از پیر و جوان برگزار می‌شود و آنها در این برنامه، شعرهای طنز خود را برای علاقه مندان و حضار می‌خوانند اما چندی است در این برنامه اتفاق جالبی افتاده و آن هم رونمایی از کتاب‌های حوزه طنز در خلال این برنامه است که در اولین گام آن کتاب طنز دفاع مقدسی «مگیل» نوشته محسن مطلق در برنامه مرداد ماه «در حلقه رندان » رونمایی شد.

از قرار معلوم در هشتاد و دومین شب شعر طنز «در حلقه رندان» کتاب طنز «کافه خنده» علیرضا لبش رونمایی خواهد شد. در این برنامه پس از شعرخوانی، منتقدان نظرات خود را درباره کتاب «کافه خنده» ارائه کرده و در پایان نیز از این کتاب رونمایی خواهد شد.

«کافه خنده» مجموعه‌ای طنز است که در دو بخش نگارش یافته است. بخش اول این مجموعه طنزهایی است که لبش در سالهای گذشته در روزنامه ها و مجلات و همچنین جشنواره طنز نوشته و قسمت دوم شامل داستانک ومینی‌مال‌هایی است که او در وبلاگش نوشته است.

در این مجموعه بیشتر اخلاقیات و خلق و خوی زشت مردم شهرنشین در قالبی طنز به نقد کشیده شده است.منتقدان، «کافه خنده» را اثری قابل توجه برای کسانی می‌دانند که دوست دارند زبان و بیانی متفاوت در طنز‌نگاری را تجربه کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند ساعت 17 روز یکشنبه 28 شهریورماه در تالار اندیشه حوزه هنری به نشانی خیابان حافظ تقاطع سمیه حوزه هنری مراجعه کنند.

کد خبر 91866

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =