۰ نفر
۱۷ مهر ۱۳۸۹ - ۰۶:۳۳

زن عموی ندا کوچولو همزمان با اعتراف به قتل، نحوه اصابت ضربه مرگبار به دختربچه را در حضور مسئولان قضایی و مأموران پلیس بازسازی کرد و به تشریح جزئیات روز حادثه پرداخت.

روزنامه ایران در این باره نوشت:

فاطمه»- 30 ساله- صبح پنجشنبه پس از انتقال به خانه‌اش در یکی از محله‌های حاشیه تهران، در حضور قاضی علی مرزبان- دادرس دادگاه بخش قدس- و سرگرد بهزاد کمالی- افسر پرونده- گفت: آن روز پس از آن که شوهرم راهی محل کارش شد، آشپزخانه را تمیز کرده و بعد هم مشغول تمیز کردن اتاق‌ها شدم اما دقایقی بعد که به آشپزخانه برگشتم، متوجه شدم ندا خودش را خیس کرده است.

با دیدن این صحنه، به شدت عصبانی شده و چند سیلی به او زدم. بعد هم او را به حمام برده و در اوج ناراحتی به طرف دیوار پرتابش کردم اما به دلیل این که عرض حمام بسیار کم بود، دخترک به شدت به دیوار خورد. با این حال همانجا رهایش کرده و به اتاق رفتم تا برایش لباس بیاورم اما وقتی بازگشتم، ندا را دیدم که با شکم کف حمام افتاده بود و حرکت نمی‌کرد.

از شدت ترس، سر جایم میخکوب شده و با عجله دخترم را صدا کردم. بعد هم سراسیمه خودم را به خانه همسایه‌ها رسانده و از آنها کمک خواستم و دقایقی بعد در حالی که از ترس می‌لرزیدم و زبانم بند آمده بود، همراه همسایه‌ها، ندا را به بیمارستان رساندیم اما افسوس که...

متهم در حالی که به شدت اشک می‌ریخت، ادامه داد: ندا را دوست داشتم و مثل بچه‌های خودم از او مراقبت می‌کردم اما نمی‌دانم چرا آن روز این قدر عصبانی شدم و این اتفاق افتاد.

چرا از همان روز اول اعتراف نکردی؟

من به خاطر فرزندانم حاضر به اعتراف نبودم چرا که نمی‌خواستم سرنوشت آنها هم مثل ندا شود اما پس از چند روز چاره‌ای جز بیان حقیقت ندیدم. حالا هم به شدت پشیمان هستم و امیدوارم بخشیده شوم و هر چه زودتر نزد همسر و فرزندانم برگردم!

در نظریه پزشکی قانونی از وجود آثار جراحت و کبودی و سوختگی‌هایی روی بدن ندا سخن گفته شده است. چه کسی او را کتک زده و سوزانده است؟

من ندا را مثل فرزندانم دوست داشتم. فقط یک بار آن هم به دلیل اینکه ادرار کرده بود او را با قاشق داغ سوزاندم. کبودی‌ها نیز به خاطر این بود که پسر کوچکم که همسن نداشت، او را کتک می‌زد. خانواده همسرم نیز این موضوع را می‌دانند.

از اینکه ندا در خانه شما بود ناراحت بودی؟

خود ما 2 فرزند و کلی گرفتاری و مشکلات مالی داریم. با وجود اینکه نگهداری از او را به من تحمیل کرده بودند اما سعی می‌کردم تا به بهترین شکل از ندا نگهداری کنم. البته چند بار هم از خانواده شوهرم خواسته بودم تا ندا را به مادرش بدهند. اما آنها قبول نکردند به همین خاطر مخفیانه اجازه می‌دادم تا مادر ندا برای دیدن فرزندش به خانه‌ام بیاید.

گفت‌وگو با بازپرس پرونده

بازپرس خوشکام از شعبه اول دادسرای ناحیه 6 که مسئول رسیدگی به پرونده است در گفت‌وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: همزمان با افشای ابهام‌های موجود در ماجرا و اعتراف‌های متهم، به زودی جسد دختر کوچولو به اولیای دم سپرده خواهد شد که پس از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد.

گفتنی است، ندا کوچولو روز دوشنبه 25 مرداد امسال به بیمارستانی در مرکز تهران منتقل شد و پس از چند روز جدال با مرگ، سرانجام جان سپرد.

کد خبر 98807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • م IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۷
  0 0
  اگر ذره ای مهرمادری دروجودش بود این عمل زشت را انجام نمی داد فقط قصاص
 • ر-ع IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۹
  2 0
  امیدوارم بخشیده شوم زودترنزدهمسروبچه هایم بیایم !انگارنه انگارکه موجودزنده ای راکشته اصلا هم پشیمان نیست خدایاتوروقسم به وحدانیت باطناب دارطعم جان دادن رابه اوبچشان ونگذاربارضایت اولیائ دم که خودکثافتشان هستنددربرودگرچه اگرچنین باشدخیردنیارانمی بیند
 • ناشناس IR ۱۰:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۹
  1 1
  چه راحت میخواهدزودترسرخانه زندگیش برگرددپس انسانی راکه کشتی چه میشودعدالت بایدتورااعدام کندانگاهکه باتمام قدرت ان کوچولوی بی توان وبی پناه راپرتاب کردی وحتی انجانایستادی ببینی چه شدحال میخواهیبروی خانه پس عدالت خداکجاست
 • یک مادر IR ۱۰:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۲
  1 0
  زن عموی ندا یک بیمارخطرناک روانی است که توانسته یک جنایت به این وحشتناکی راانجام دهد پس همان بهتر که به قتل برسد شاید بجه های خودش از دست این مادر روانی درامان بمانند
 • يك مادر تنها IR ۰۵:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۹
  5 0
  من فقط مي خواهم بدانم چطور مادر ندا تا اين اندازه درگير زندگي خودش بوده كه حتي ندانسته بدن كودكش كبود و سوخته و چرا تا 7 سالگي وظيفه شرعي و انساني مادري اش راانجام نداده ؟ آيا مي تواند تا ابد خودش را ببخشد؟
 • پریسا IR ۰۵:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
  0 0
  امیدوارم زودتر اعدام بشه...