مسابقات کشوری جایزه بزرگ گلف به میزبانی ارومیه با رقابت ۳۵ گلفر تراز اول کشور به پایان رسید.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، رقابت‌های گلف جایزه بزرگ ارومیه "جام چی‌چست" با حضور ۳۵ گلفر تراز اول کشور در دو بخش آقایان و بانوان در زمین گلف روستای تبت از روستاهای تابعه ارومیه برگزار شد با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای احکام و جوایز نقدی نفرات برتر به پایان رسید.

در بخش آقایان که ۲۳ گلفر حضور داشتند، سعید براتی از مسجد سلیمان با اسکور ۱۳۵ مقام نخست را کسب کرد و سجاد کرم‌پور با اسکور ۱۳۶ از تیم آذربایجان‌غربی عنوان دوم و سبحان سلیمانی با اسکور ۱۳۷ از مسجد سلیمان سوم شدند.

در بخش بانوان که ۱۲ گلفر رقابت کردند، زهره هژبرپور از اصفهان با اسکور ۷۸ عنوان قهرمانی را کسب کرد و معصومه زهتاب با اسکور ۷۹ از مسجد سلیمان و گیتی علیزاده با اسکور ۸۱ از آذربایجان‌شرقی دوم و سوم شدند

در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها با حضور سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، سجاد خوبدل سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه و اصغر ادهمی سرپرست هیات گلف استان و سیدمحمد علویون مسئول کمیته فنی حضور داشتند.

پیش از این استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه میزبان دو دوره مسابقات آزاد گلف شمال‌غرب کشور بود و هم اکنون یکی از استان‌های فعال در این رشته جذاب است.

عکاس: سینا افشاریان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =