مرد چینی با نشان دادن تصاویری که می بینید ادعا کرد که سفینه متعلق به موجودات فضایی نزدیک خانه اش سقوط کرده و یکی از موجودات راکه در تله خرگوش گیر افتاده بود را گرفته و داخل یخچال خانه خود نگهداری می کند.

آقای لی، ادعا کرد در کنار رود زرد در استان شانگ دونگ در منطقه بینژو، یکی از سفینه های فضایی را دیده که سقوط کرده است.

وی عکس خود و آدم فضایی را منتشر کرده و این خبر را در سایت شبکه اجتماعی چینی منتشر کرد تا اینکه پلیس بالای سر وی رسید!

وی می گوید یکی از سفینه ها در شبی در ماه مارس به زمین برخورد کرد و وی جسد موجود فضایی را که داخل تله خرگوش افتاده بود پیدا کرده و به خانه برد. آقای لی اصرار کرد که داستانش واقعی بوده و موجود فضایی را داخل یخچال خود نگه می دارد.

ادعای وی به سرعت در اینترنت منتشر شد و مردم ساده نیز حرفهای وی را باور کردند تا اینکه پلیس به خانه وی رفته تا صحت و سقم ماجرا را کشف کند. پلیس ضمن بررسی آنچه پیدا شده اطلاعیه ای مبنی بر دروغ بودن ماجرا صادر کرده و گفت آنچه پیدا کرده ساخته شده از لاستیک با کیفیت بالا است.

مردم هم در همین فاصله ماجرای موجودات فضایی را بزرگ کرده و تلاش کردند تا افتادن یک سفینه دیگر در استان هبی را بین مردم پخش کنند.

منبع: دیلی میل

56602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمد IR ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
  119 4
  اون از کالاهای بی کیفیت چینی اینم از دروغ چینی!
 • ابوالفضل IR ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
  121 4
  میسازه چین همه چیز میسازه . حتی آدم فضایی ،اما کیفیت نداره
 • sepehr US ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۰
  4 1
  پس نتیجه میگیریم ادم فضایی واقعی بوده و به خاطر سیا........ مردم را ....... که کشف حقایق بوده دستکاری کرده تا مردم ابله فک کنن ادم فضایی تخیل هست ((: ولی اشکال نداره چون ......
بلیط هواپیما
‍‍‍