تیتر سه وبلاگ‌ها

 • یادی از استاد غلامحسین صدری‌افشار

  یادی از استاد غلامحسین صدری‌افشار

  یکی از دغدغه‌های همه ما از زندگی میزان و درجه رضایت از آن است.

 • مستند از سپیده تا فریاد؛ تصویری از شجریان شرمنده

  مستند از سپیده تا فریاد؛ تصویری از شجریان شرمنده

  به نظر می‌رسد مستند از سپیده تا فریاد با این انگیزه ساخته شده است که شجریان را هنرمندی تصویر کند که از ورود به عرصه سیاست پشیمان و شرمنده است و با نمایش برهه‌هایی از زندگی او از اهل سیاست هم می‌خواهد که با او مهربانتر از اینی باشند که اکنون هستند.

 • جشنواره موسیقی فجر؛ افقی پیدا می‌شود؟

  جشنواره موسیقی فجر؛ افقی پیدا می‌شود؟

  جشنواره موسیقی فجر بعد از سی و سه دوره صاحب آیین‌نامه‌ای رسمی شد. آیین‌نامه‌ای که مجریان آن مدعی‌اند بر اساس آن رفتار می‌کنند و منتقدان نیز بر همان اساس رفتارها را می‌توانند رصد و نقد کنند.

 • کنسرت علی قمصری؛ حل ماجرا، نه حذف و نه ممنوعیت از فعالیت

  کنسرت علی قمصری؛ حل ماجرا، نه حذف و نه ممنوعیت از فعالیت

  سیدابوالحسن مختاباد: در چند روز گذشته اتفاقی برای موزیسین خوشفکر موسیقی ایران، علی قمصری رخ‌داده است که به عنوان یک روزنامه‌نگار حوزه موسیقی که همه‌گاه آسیب‌شناسی و نقد ساختار مدیریتی موسیقی مورد توجهش بوده، باید به آن بپردازم و این آسیب را که سالهاست دامن هنر موسیقی و هنرمندان را گرفته، بار دیگر رسانه‌ای کنم، تا شاید از سوی مسئولان ارشاد به این آسیب توجه شود و برای آن راه حل و چاره‌ای اصولی اندیشیده شود.

 • جدیت و صداقت در کار صنفی/ به بهانه بازنشستگی یک دوست روزنامه‌نگار

  چندی قبل مطلع شدم که دوست روزنامه‌نگارم، منوچهر(علیرضا) توکلی از روزنامه همشهری بازنشسته شده است. اگر چه می‌دانم آقای توکلی به رغم بیماری سخت‌سر و سمجی که به جانش افتاده و توانش را ستانده، اهل بازنشستگی و کناره گیری نیست اما این رخداد و نیز همزمانی آن با روز و هفته خبرنگار بهانه‌ای شد تا از او و کارهایی که او در حیطه‌های صنفی روزنامه‌نگاری انجام داد، یادی بکنم.