فرماندار همدان گفت: اماکن گردشگری، موزه‌ها و شهربازی‌های همدان به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین علی(ع) در روز ۱۳ فروردین تعطیل خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، مسلم مخفی در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام اینکه مصادف شدن سیزدهم فروردین و سالروز شهادت امیرالمومنین علی (ع) و به منظور حفظ حرمت این روز موزه‌ها، اماکن گردشگری و شهربازی‌های همدان تعطیل خواهد بود، خاطرنشان کرد: از سایر کسبه و صنوف مؤمن درخواست می‌کنیم تا رعایت حرمت و شأن این ایام را داشته باشند.

فرماندار همدان افزود: مساجد، حسینیه ها و امامزاده های همدان مراسم معنوی احیا را در طی شب های نوزدهم تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان برگزار می‌کنند.


وی اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن لیالی قدر مردم دارالمؤمنین و دارالمجاهدین همدان همراه با دیگر روزه‌داران خود را مهیای شرکت در میهمانی ویژه خداوند می‌کنند تا از این فرصت بی‌نظیر تقدیری مؤمنانه برای آینده خود رقم بزنند.

مخفی گفت: به‌عنوان میزبان موظف هستیم حق میزبانی را به بهترین شکل ممکن ادا و از تمام گردشگران و مسافران نوروزی استقبال کنیم تا مسافران هرساله با خاطرات خوشی به شهر همدان سفر کنند.

"