برگزاری سه آزمون استخدامی توسط جهاددانشگاهی استان کردستان

آزمون استخدامی بهزیستی ویژه معلولین، آزمون بند ج (بنیاد شهید) و آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک سه آزمونی هستند که در اواخر هفته جاری توسط جهاددانشگاهی استان کردستان برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی استان اظهار کرد: در آزمون استخدامی بهزیستی (ویژه معلولین) ۳۷۱ نفر شرکت کرده اند که از این میان ۲۱۳ نفر مرد و ۱۵۸ نفر خانم حضور دارند .

وی گفت: آزمون استخدامی بهزیستی (ویژه معلولین) در روز پنجشبه ۱۷ خرداد ماه در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج واقع در بلوار ارشاد راس ساعت ۹ صبح برگزار می گردد.

اسدی در خصوص آزمون استخدامی بند(ج) ویژه بنیاد شهید نیز ۱ هزار و ۲۳۶ نفر داوطلب که به تفکیک ۶۵۳ نفر مرد و ۵۸۳ نفر خانم حضور دارند .

رئیس آزمون جهاددانشگاهی کردستان در ادامه با بیان اینکه این آزمون ها همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، گفت: آزمون بند (ج) بنیاد شهید نیز بعد ظهر رو پنجشبه مورخه ۱۷ خرداد ماه سال جاری در مجتمع دیاری گولان دانشگاه کردستان برگزار می شود.

وی در پایان نیز به آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک اشاره و یادآور شد: این آزمون نیز با حضور ۴۳۱ نفر داوطلب در روز جمعه ۱۸ خرداد ماه راس ساعت ۹ صبح در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سنندج واقع در بلوار ارشاد برگزار می گردد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1916449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =