لیگ برتر والیبال: برد حیثیتی شهرداری ارومیه برابر گنبدی‌ها / دورنا باز هم شکست خورد

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال با ادامه ناکامی‌های دورنا این بار در اردکان و کسب سومین برد فصل تیم شهرداری ارومیه در دیدار حساس و حیثیتی برابر نماینده گنبد برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال عصر امروز یکشنبه برگزار شد که طی آن شهرداری ارومیه در حضور هواداران خود برابر شهرداری گنبد پیروز شد و تیم دورنا در اردکان برابر خاتم، چهاردهمین شکست پیاپی خود را پذیرا شد.

دورنا نمی‌برد

در یکی از دیدارهای این هفته و در اردکان، تیم دورنا ارومیه برابر خاتم این شهر ۳ بر یک شکست خورد.
دورنایی‌ها در ست نخست ۲۵ بر ۲۲ پیروز شدند ولی در ادامه میزبان (خاتم اردکان) با امتیازات ۲۵-۱۷، ۲۵-۱۲ و ۲۵-۱۷ برابر نماینده ارومیه به برتری دست یافت و در نهایت ۳ امتیاز این دیدار را تصاحب کرد.
با این نتیجه دورنا همچنان بدون برد در انتهای جدول باقی ماند.

شهرداری ارومیه پیروز نبرد حیثیتی

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته، شهرداری ارومیه برابر شهرداری گنبد در نبرد شهرهای والیبال‌خیز پیروز شد تا به سومین برد فصل خود دست یابد.
نماینده ارومیه ست‌های اول، سوم و چهارم را با امتیازات مشابه ۲۵ بر ۲۱ پیروز و تنها در ست دوم ۲۵ بر ۲۳ مغلوب شد.
با این نتیجه شهرداری ارومیه با یک پله صعود و ۱۱ امتیاز از ۳ برد به رده یازدهم صعود کرد و شهرداری گنبد نیز همچنان در رده پنجم جدول باقی ماند.
از نکات حاشیه‌ای این دیدار، حضور شهردار ارومیه بعد از مدت‌ها در سالن میزبان دیدار بود که با برد نماینده این شهر بعد از ناکامی‌های متعدد همراه شد.

برنامه‌ هفته آینده

در هفته شانزدهم مسابقات، چهارشنبه ۱۲ دی‌ماه تیم دورنا در تهران با سایپا دیدار خواهد کرد و شهرداری ارومیه نیز با قرعه استراحت روبروست.

۴۶

کد خبر 1217752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =