خبرخوشی برای نمازجمعه‌های تشریفاتی

محمدرضا زائری: مدت‌ها بود حسرت حضور در نمازجمعه را داشتم!

دلم تنگ شده بود برای آن فضای شورانگیز و شوق آفرین سالهای دور! حالم بد می شد از این نماز جمعه رسمی و تشریفاتی پیرمردی و دلم تنگ شده بود برای آن نماز جمعه که گرمای حال و هوای جوان ها را داشته باشد!

خبر انتصاب استاد فرزانه و دانشمند اخلاقی نازنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری (و به اعتقاد من آیت الله تر از خیلی مدعیان) به امامت جمعه تهران خوش ترین خبر این روزهای تلخ و تیره بود. این هفته می توانم بعد از مدتها به نماز جمعه بروم! (و به همه دوستان جوان پیشنهاد می کنم با حضور گسترده خودشان در نماز جمعه این هفته نشان بدهند که انتخاب درست و صحیح امام جمعه می تواند نتیجه بخش باشد و نشان بدهند که مشکل مردم با اصل نماز جمعه نیست بلکه با رفتار و گفتار سیاسی و جناحی امامان جمعه مشکل داریم)

و کاش ایشان قبل از جمعه همین هفته دستور جمع کردن آن میله های منحوس آهنی را هم بدهند که این فاصله گذاری طبقاتی زشت هم از نماز جمعه تهران رخت بربندد و اندکی - اقلا به ظاهر - رایحه برادری و برابری نماز جمعه های اول انقلاب استشمام شود!

بعدالتحریر: بین خودمان بماند؛ از ته دل امیدوارم آقای حاجی روزی مثل بقیه نشود و این آخرین امید باقیمانده را برای امثال من نقش بر آب نکند!

کد خبر 1218110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =