عذرخواهی فرماندار و عزل رییس ورزش و جوانان ارومیه در پی قطع شبانه درختان یک مجموعه ورزشی

فرماندار ارومیه در پی قطع شبانه درختان مجموعه ورزشی تختی این شهر، ضمن عذرخواهی از مردم، رییس ورزش و جوانان ارومیه را عزل کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، بعد از قطع شبانه درختان مجموعه ورزشی تختی ارومیه و انتقاد حامیان محیط زیست و رسانه‌ها و مصاحبه صبح امروز رییس ورزش و جوانان ارومیه با رسانه‌ها، فرماندار ارومیه وی را عزل و از مردم این شهر بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

در اطلاعیه‌ فرمانداری آمده است:

به دنبال گزارش واصله در شامگاه روز یکشنبه مورخه ۹۷.۱۰.۳۰ مبنی بر قطع درختان در جوار چمن ورزشگاه تختی، بلافاصله اینجانب به اتفاق بازرس ویژه فضای مجازی در محل حاضر شدم و آنچه که مشاهده شد واقعاً تاسف آور بود. لذا بلافاصله با نیروی انتظامی و اداره ورزش و جوانان هماهنگ شدم تا در محل حضور یابند.

 توضیحات رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه ابداً با آنچه که مشاهده شد، مطابقت نداشته و بدین منظور مقرر شد هیچ ترددیی در داخل محوطه تا تهیه و ارسال گزارش توسط ضابطین انجام نگیرد.

نهایتاً با مشاهده حکم دادگاه مبنی بر رفع مزاحمت از همسایگان، یقین حاصل شد که قلع و قمع تعداد حدوداً ۱۹ اصله درخت که عمر چندین ساله داشته و نیز یک اصله درخت از نوع اقاقیا (در محوطه) که قدمت زیادی داشت، بدون توجه به حکم صادره توسط مقام محترم قضایی بوده است.

اینجانب ضمن عذرخواهی از مردم شریف ارومیه در این خصوص، اعلام می دارم که با خاطیان حتماً با اشد مجازات قانونی برخورد خواهد شد و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه نیز به علت عدم نظارت شایسته به حوزه مدیریتی خود، از مقام خود عزل گردید.
در پایان مجدداً ضمن عذرخواهی از مردم مطالبه گر ارومیه، از مجموعه اصحاب رسانه، فعالین زیست محیطی در شبکه فضای مجازی و تمام کسانی که سیستم مدیریتی شهرستان را با ارسال به موقع اخبار یاری می نمایند، کمال تشکر را دارم.

علیرضا ملامحمدی‌زاده
فرماندار ارومیه

۴۶

کد خبر 1224486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =