روزنامه خبرجنوب چه نوشت؟/ از معمای وهم‌آلود جزیره تا سیلی که از ریشه کند

«معمای وهم آلود جزیره مرجان ها» عنوان گزارشی است با موضوع زمزمه واگذاری 25 ساله جزیره کیش به چینی ها که «خبرجنوب» در شماره امروز خود به آن پرداخته است.

«قرعه اولین استیضاح 98  به نام وزیر جهاد افتاد» موضوع  دیگر گزارش «خبرجنوب» است که در آن به گرانی های سرسام آور نوروز و بی توجهی به طرح تنظیم بازار میوه شب عید پرداخته است.
«برو بیاهای خارجی فقط برای این یک نفر شگون نداشت»، عنوان گزارشی  در صفحه سیاسی این روزنامه است که به موضوع  سفرهای خارجی مدیران و بستگان آن ها اختصاص دارد. در این گزارش  به این نکته اشاره شده که سیل ویرانگر شمال با همه مصائب آن، ضعف های مدیریتی به ویژه در لحظه های بحرانی را روی آب آورد.
«بنای تاریخی تخت جمشید شهربازی شد»، گزارش دیگری است از «خبرجنوب» که  با انتشار تصاویری از بالا و پریدن های مسافران نوروزی روی پلکان ها و سنگ های تاریخی این مجموعه، ضعف حفاظت از آثار تاریخی فارس آن هم در روزهای پر میهمان نوروز را به چالش کشیده است.
«خبرجنوب» در مطلبی با عنوان امسال سال سلبریتی های پول جمع کن نخواهد بود، به سازکارهای جدید قوه قضاییه برای جمع آوری کمک های مردمی و ایجاد محدودیت های قانونی برای سلبریتی هایی که به این بهانه از مردم پول جمع می کنند پرداخته است. در مطلبی دیگر با عنوان «با هر ترفندی که شده می خواهند تراریخته ها را به خورد مردم دهند»، به طرحی به نام «شمس» اشاره شده که مدافعان سرسخت محصولات تراریخته به ترویج آن می پردازند.
«تولید فله ای مدرک برای بی سوادهای دست به جیب» نیز به معضل دانشگاه های پولی می پردازد که قاسم احمدی لاشکی نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت و گویی آن را به چالش کشیده است.
ستون  مقاله این  روزنامه  نیز به یادداشتی از محمد مهاجری با موضوع دغدغه اعضای تشخیص مصلحت نظام و سال رونق تولید اختصاص دارد.

17231

کد خبر 1244170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =