عضو ارشد کارگزاران سازندگی: چاره‌ای جز حمایت از دولت نداریم

باشگاه خبرنگاران نوشت: عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: به نظر نمی‌رسد هم اکنون دولت اراده‌ای برای داشتن سخنگو داشته باشد.

یدالله طاهرنژاد، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در ارزیابی سخنگو نداشتن دولت در شرایط بحرانی کشور گفت: در گذشته هم اینطور نبوده که همیشه دولت سخنگو داشته باشد و اصولا همه دولت‌ها در بیشترین دورانشان فاقد سخنگو بوده اند و دولت آقای روحانی هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی ادامه داد: البته ظاهرا آقای واعظی بطور غیررسمی دارد کار همان سخنگوی دولت را انجام می‌دهد، هرچند که بطور رسمی این مساله اعلام نشده است.

طاهرنژاد خاطرنشان کرد: از سوی دیگر به نظر نمی‌رسد هم اکنون دولت اراده‌ای برای داشتن سخنگو داشته باشد، زیرا سخنگو باید مرتب تازه‌هایی را برای اغناء افکار عمومی داشته باشد و شاید در شرایط فعلی و با توجه به وضعیت اقتصادی و نیازمندی‌های موجود، دولت برای عبور از بحران بیشتر سکوت را ترجیح می‌دهد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی همچنین با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی تنها گذاشتن دولت راهی از پیش نمی‌برد، یادآور شد: به نظرم با توجه به شرایط فعلی پیش آمده، چاره‌ای جز حمایت از دولت نداریم تا بتواند مشکلات را پشت سر بگذارد و چه در عرصه داخلی و چه بین المللی از این سختی‌ها عبور کند.

41231

کد خبر 1244582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =